Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру

До вибору дверей в квартиру потрібно підходити з особливою ретельністю і відповідальністю. Якщо ставити красиву і якісну міжкімнатні двері, вона прослужить своїм господарям більше 10 років і незмінно буде радувати своїм зовнішнім виглядом.

Щоб зрозуміти, які міжкімнатні двері краще вибрати, потрібно чітко уявляти собі всі їхні переваги та недоліки, а також купувати їх, виходячи з конкретних умов у кожній окремій квартирі, а тим більше в кожній кімнаті.

Які покриття використовуються для полотен міжкімнатних дверей

 • Шпон – популярний своєю екологічністю і безпекою. Адже таким тонким шаром деревини покривають поверхню двері з МДФ, ДВП або будь-якого іншого матеріалу. Але такі двері підійдуть виключно для дбайливого домашнього використання. Товщина шару деревини всього 2 мм, в результаті чого будь-які подряпини і тріщини неможливо відреставрувати. Вибрати їх в офіс або інше громадське місце – недоцільно. А також, якщо у Вас непосидючі діти або шкодливі домашні тварини, двері довго не прослужать.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • Ламинатин – штучне ламіноване покриття, що наноситься на двері тонким шаром за типом шпону. Його термін служби значно вище натурального аналога, а вартість нижча. Ламинатин володіє чітко вираженою текстурою і при цьому дуже стійкий до механічних пошкоджень і тертя.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • Фарба – найбільш підходяще покриття для використання у громадських місцях і частого миття. Догляд за такими дверима дуже простий, а термін їх служби високий, навіть незважаючи на несприятливі зовнішні чинники, наприклад відколи.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • ПВХ – штучне покриття, що додає поверхні фактуру деревини і створює надійний захист від зовнішніх впливів. Якщо вибрати двері з таким покриттям, то пам’ятайте, що його неможливо відновити в разі появи подряпин і відколів, а це значно погіршить її зовнішній вигляд.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру

Матеріали для виготовлення міжкімнатних дверей

 • Масив деревини. Так називають використовувані в цілісному вигляді цінні породи дерев. Є два варіанти масиву – натуральний і клеєний. Для натурального підбирається поверхню без сучків або природних поразок і змін структури. Щоб ставити такі двері, приміщення повинно володіти особливими вимогами, одним з яких є стійкість до клімату. Для приміщень із змінною вологістю краще вибрати клеєний масив. Зовнішній вигляд, міцність і термін служби таких міжкімнатних дверей буде залежати від породи обраного дерева, його якості та особливостей обробки. Однак, вартість дверей значно вище, ніж з інших матеріалів.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • ДСП – дуже довговічний і надійний матеріал, широко поширений при виробництві міжкімнатних дверей. Проста технологія виробництва визначає їх невисоку вартість. Найбільш надійні двері для установки в приміщеннях з постійною вологістю, наприклад, в санвузлах і на кухнях, з ДСП.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • МДФ – це міцне і зносостійке штучне сировину з прекрасними експлуатаційними властивостями. Для його виробництва не застосовують шкідливих хімікатів, що дозволяє ставити їх в житлових приміщеннях. Саме для цих дверей найчастіше використовують покриття з шпони або ПВХ, а також вони прекрасно поєднуються зі склом, дозволяючи створювати цікаві дизайнерські рішення.

Інтер’єрні рішення міжкімнатних дверей за способом відкривання

 • Розпашні – одинарні і подвійні. Щоб правильно вибрати таку двері, потрібно знати, що «права» – та, яка відкривається від себе направо, а «ліва» – відповідно, ліворуч. Для великих кімнат доцільно вибрати подвійні розсувні двері.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • Хитні – такий вид вимагає більше місця, тому що двері потребує рухливості в обидві сторони. З-за низької шумоізоляції і проникнення запахів, двері такого типу не встановлюють на кухні.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • Розсувні – від’їжджають уздовж глухої частини стіни або пристосовані ніші всередині. Такі двері ставлять, якщо немає можливості ставити розпашні.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
 • Складні, або двері-гармошка, доречно вибрати, щоб заощадити місце в кімнаті, або мало місця, щоб встановити іншу двері. Це самий недовговічний вид дверей, через великої кількості сполучних елементів, вони швидко розбовтуються.
  Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру

Що важливо знати при виборі міжкімнатних дверей

Найголовніше, на що слід орієнтуватися, щоб вибрати найбільш хороші двері – це надійність і сумлінність компанії-виробника. На цьому ринку не існує обов’язкової сертифікації продукції і тільки виробники, впевнені в якості своїх товарів, проходять її на добровільній основі.

Поважаюча себе і клієнта фірма завжди дає гарантію на виготовлені нею двері. Її термін варіюється від 1 року до 5 років, а іноді і більше, а значить, що при виробництві дверей були використані найякісніші та надійні матеріали та застосовані новітні технології. Якщо вибрати двері у такої компанії, можна бути впевненим, що вона прослужить дуже довго, і з роками не втратить привабливості.год

Главная / Вибір / Які міжкімнатні двері краще ставити у квартиру
Вверх