Вибір якісних металевих дверей

Вибір вхідних дверей в будинок – відповідальне завдання, від вирішення якої залежить збереження всього іншого майна. Вибрати потрібну металеві двері серед величезної кількості варіантів допоможуть елементарні правила:

 • Геометрична форма металевої конструкції не повинна мати викривлень та деформацій;
 • Фурнітура повинна бути якісною, акуратно і надійно закріпленою, зовнішня частина – без подряпин і вм’ятин;
 • Процес закривання і відкривання повинен проходити без проблем і бути безшумним;
 • В закритому стані не повинно бути помітно щілин і зазорів.

Вибрати двері в будинок треба ще й так, щоб її фізико-механічні характеристики та кількість захисних пристроїв були оптимальними. Потрібно заздалегідь визначити для себе необхідний межа надійності, тому що перебір у цьому питанні загрожує не тільки істотним збільшенням вартості придбання, але і цілим рядом можливих неприємностей: занадто складні замки, важке полотно. На що звертати увагу?

Вартість виробу

Якщо вибрати дешеві вхідні двері, ви можете розраховувати на базовий варіант з двох металевих листів з ребрами жорсткості, двома замками, простим оком, стандартної ручкою і недорогий оббивкою. Вибір середнього сегмента збільшує варіанти комплектування і обробки: вічко із збільшеним кутом огляду, більш складні замки, не менше шести ригелів і можливо, анкерна система. Вибір моделі з вищого цінового сегмента передбачає наявність сейфового замку, надійну конструкцію рами, телескопічний вічко. Такі двері в квартиру виготовляється за допомогою точкового методу зварювання, з кращих матеріалів.

Вибір якісних металевих дверей

Характеристики металу

Хоч вхідні двері і називають залізною, для її виготовлення використовують сплави. Ви можете вибрати двері з листів сталі холодної або гарячої прокатки. Які краще?

 • Холоднокатаний сплав коштує дорожче, але він має більш рівномірний колір і не боїться будь-якого роду атмосферних явищ;
  Вибір якісних металевих дверей
 • Гарячекатаний метал піддається корозії, тому не довговічний. Не варто зупиняти вибір на такий двері.
  Вибір якісних металевих дверей

Оптимальними для дверей вважаються середньо вуглецеві (не більше 0,6%) сплави із вмістом до 11% легуючих елементів.

Вибір якісних металевих дверей

Товщина сталевого підстави варіюється від 0,8 мм до 4,0 мм, причому зовнішній лист зазвичай товщі, ніж внутрішній, на нього і треба звертати увагу. Варто вибрати двері 1,5-2 мм – цій товщини цілком достатньо для звичайних умов експлуатації. Більш тонку сталеву двері доцільно використовувати для всіляких господарських будівель, більш товсті моделі підійдуть в приватний заміський будинок, де не живуть постійно. Оптимальна вага металевих дверей в квартиру або будинок – 70 кг, вибір дверей з товстої листової сталі збільшує її вагу і передбачає встановлення посиленої рами і більш потужних петель.

Вибір полотна і коробки (рами)

Вибір сталевої коробки повинен ґрунтуватися на критеріях надійності. В цьому плані найбільш краща цельногнутая рама з єдиним зварним швом. Справа в тому, що зварювання змінює розрахункову геометрію і загрожує появою перекосів і щілин, заклинювання полотна і ригелів. Лицьовий бік полотна має бути виконана без зварних швів, з монолітного листа. Саме полотно може складатися з двох металевих листів, так і мати внутрішню панель з МДФ, ДСП, шпону або вінілісшкіри.

Вибір якісних металевих дверей

Хороша тепло – і шумоізоляція

Вибрати двері в будинок з гарною ізоляцією допоможе інформація про її внутрішньому наповненні. Які матеріали краще використовувати?

 • Мінеральна вата відмінно поглинає шум, а також пожежобезпечна і екологічна, однак має схильність до просідання;
 • Пеноплекс перевершує мінеральну вату за ізоляційним властивостям, але поступається по пожежної безпеки;
 • Пінополіуретан стійкий до атмосферних перепадів, довго зберігає форму, поглинає звуки і зберігає тепло, але дуже горючий і виділяє шкідливі токсини при займанні. Він підходить для дверей в будинок, але коштує досить дорого;
 • Пінопласт — добре справляється з ізоляційними завданнями, не боїться перепадів температур і має приємну вартість, але горить з виділенням токсичних речовин;
 • Стільникове наповнення добре ізолює і дешево коштує, але не підходить для дверей в приватний будинок ,так як не володіє вологостійкістю;
 • Поролон і синтепон добре ізолюють тільки при товщині від 10 см;

Вибір моделі з двома контурами ущільнювача напевно допоможе позбавити будинок від протягів, пилу і неприємних запахів.

Ригелі

Інформація, що двері з ригелями виключають можливість проникнення в будинок, не підтверджується: будь-які замки відкриваються і ригелі розсуваються. Що краще для вас, вирішуйте самі, але в ригельних конструкціях нерідко виходять з ладу нижні засувки, а самостійно ригельний замок не замінити.

Вибір якісних металевих дверей

Замки

Всі двері оснащені сувальдними і циліндровими замками. Бажано, щоб були додаткові клямки, які замикають зсередини, коли будинок спить. У магазині обов’язково перевірте дію замків: вони повинні відкриватися в міру щільно, але не заїдати. Краще попросити на замки окремий гарантійний талон.

Вибір якісних металевих дверей

Як вибрати розмір двері в будинок

Строгих норм, що регламентують розміри сталевих дверей, не існує, звідси різноманіття стандартних розмірів. Треба приходити в магазин з точними розмірами отвору і вибирати металеві двері, виходячи з цих цифр. Майте на увазі, що вибір сталевої конструкції шириною менше 900 мм не бажаний, оскільки ускладнить подальший винос побутової техніки і меблів.

https://www.youtube.com/watch?v=acL7F0_2u68

Вибір дверей в квартиру приватний будинок по зовнішньому оформленню

Матеріал зовнішньої обробки слід вибирати, виходячи зі своїх уподобань і можливостей. Вінілісшкіра — досить бюджетний варіант з хорошими теплоізоляційними властивостями; ламінат теж досить економічний; шпон виглядає презентабельно, але коштує дорого; МДФ панелі практичні, але також не дешево коштують; масив дерева — самий витончений дорогий вибір; порошкове напилення витримує складні умови експлуатації і доступно за ціною.

Вибір якісних металевих дверей

Двері в квартиру або приватний будинок можна сміливо купувати, якщо продавець дає повний опис характеристик, надає заводські гарантії, організує установку і обслуговування свого товару. Остаточно визначитися, які металеві двері краще, допоможуть компетентні консультанти в місцях продажів, але вибір повинен бути усвідомленим і заснованим на розумних критеріях.

Главная / Вибір / Вибір якісних металевих дверей
Вверх