Вибір вхідних дверей для квартири

Правильно обрана якісна двері – запорука надійності і захищеності житла. Вибрати вхідні двері необхідно, дотримуючись 5 фундаментальних правил:

 1. Надійна вхідні двері зроблена з щільного цільного листового металу.
 2. Металеві двері мають міцні петлі, засуви, замки, закривають ваш будинок, як сейф.
 3. Краще вибрати якісну двері, ніж дешеву.
 4. Двері повинні бути щільно пофарбованої без пор, раковин або подряпин.
 5. Двері повинна володіти хорошою тепло – і звукоізоляцією.

Вибір вхідних дверей для квартири

Які краще вибрати двері за ступенем надійності вирішувати вам. Вхідні двері поділяють на чотири основних класу.

 1. перший клас – прості двері, виконані з дерева, шпону, тонколистової сталі. Мають низький клас надійності. Такі двері краще вибирати в якості тимчасових при проведенні монтажно-будівельних робіт. Вони не зроблять з вашого житла сейф, швидше їх захисна функція більше.
  Вибір вхідних дверей для квартири
 2. другий клас – двері, виконані з дерева або металу. Стосовно до першого класу мають кращий показник міцності і надійності. Легко розкриваються звичайними електроінструментами.
 3. третій клас – двері, виконані з листової сталі товщиною не менше 1,5 мм. Такі двері комплектуються високоміцними петлями і фурнітурою. Двері мають гарну тепло – і звукоізоляцією. В квартиру не проникнуть сторонні шуми і запахи. Правильно підібрана двері краще тримає тепло всередині приміщення. Розкрити такі двері можна за допомогою електроінструменту, потужністю не менше 500 Вт.
 4. четвертий клас – двері, підвищеної надійності, що закривають вашу квартиру, як сейф. Такі двері броньовані, краще чинять опір дії температури, у тому числі прямим вогню. Хімічно і вибухостійкість. Для того, щоб правильно вибрати таку двері, необхідно мати чітке розуміння які розміри і товщина підійдуть для вашого проекту.
  Вибір вхідних дверей для квартири

Комплектація і особливості конструкції дверей

Сучасні вхідні двері обладнані противосъемными ригелями, які бувають нерухомими і висувними, що приводяться в дію при закриванні замку зовні квартири.

Ще одним варіантом підвищення ступеня надійності, є приховані петлі, запозичені системи «банківський сейф». Їх неможливо зрізати без залучення уваги. До того ж, вони роблять естетичний вигляд дверей краще.

Недоліком сталевих листів є легка здатність до згинання. У зв’язку з цим конструкції дверей квартир і будинків передбачають наявність ребер жорсткості. Правильно виконані двері мають не менше двох вертикальних і горизонтальних рядів ребер жорсткості.

Вибір вхідних дверей для квартири

Для підвищення шумоізоляції в конструкціях дверей передбачені притвори і наличники, на які кріпиться ізолюючий матеріал. Крім того, наличники закривають простір між коробкою і дверима, роблячи неможливим розтин двері ломом. Краще вибрати двері, конструкція якої передбачає монтаж наличників.

Дверні замки

Правильно вибрати дверний замок з великої кількості представленого асортименту, допоможе проста класифікація основних видів.

 1. За способом пристрою замки ділять на накладні і врізні.
  Вибір вхідних дверей для квартири
 2. За конструкцією замки бувають:
 • циліндрові, внутрішня частина яких називається личинкою;
 • сувальдні – мають високу протидія силового розтину;
 • смартлоки – відкривають двері після проходження дактилоскопічної експертизи (відбитки пальця, голос). Успішно застосовуються в системах «секретний сейф».
  Вибір вхідних дверей для квартири

Крім того, за конструкцією замки бувають: рейкові, дискові, ригельні, електромагнітні, хрестоподібні.

 1. За ступенем безпеки замки ділять на 4 основних класи. Краще вибрати замок не нижче 3 класу надійності.
 2. За рівнем секретності замки бувають: малого рівня (не більше 5000 комбінацій), середнього (до 1 мільйона комбінацій) і високого (до 4 мільйонів комбінацій). Сейф має замки 5 рівнів секретності, а за індивідуальними замовленнями може бути досягнуто найбільше число комбінацій.

Які замки вибрати залежить від ваших переваг і фінансових можливостей. У будь-якому випадку, бажано застосування двох замків різних конструкцій.

Дизайн

Правильно підібрана двері повинна відповідати інтер’єру квартири і гармонійно вписуватися в загальний фасад будинку. Які краще вибрати колірні рішення і фактури, залежить від застосованого напрямки дизайнерських рішень житла. Вхідні двері квартири і заміського будинку мають виразно різний стиль.

Вибір вхідних дверей для квартири

Вхідні двері будинку часто виконані з масиву дуба або іншого натурального дерева. Для таких дверей застосовуються скляні вітражі, ковані решітки. Полотно дверей виконують одно – або двостулковим. Великою популярністю для декорування дверей заміського будинку користуються металеві фактурні деталі: молотки, кільця, дзвіночки. Крім того, двері можуть бути виконані в абсолютно несподіваних колірних рішеннях від теплих і спокійних тонів до темних і яскравих. Все залежить від колірного виконання стін і покрівлі, а також від загального дизайну фасаду.

Вибір вхідних дверей для квартири

Двері квартири навпроти виконують з металевих листів. З питанням, «які застосувати колірні виконання» довго думати не доведеться. Краще виглядає двері, що має загальний тон з кольором стін під’їзду. Звичайно, можна розглянути варіант сміливих дизайнерських ідей, проте варто пам’ятати, що все добре в міру, а відчуття стилю і пихата химерність абсолютно протилежні речі.

Загальні поради

Отже, які краще вибрати двері, надійні, сейф, при цьому мають інтер’єрну гармонійність, ви визначилися. Залишилося звернути увагу на декілька нюансів.

Дверна коробка – це невід’ємний елемент двері. Вона може бути проста (з зварених листів сталі) і складна (з цільногнутого профілю). Краще віддати перевагу коробці, не має швів. Вона підвищить шумоізоляцію. Однак наявність прокладки по периметру дверей є обов’язковим для будь-якої конструкції дверної коробки.

Вибір вхідних дверей для квартири

Дверне вічко необхідно монтувати на зручній висоті, причому кут огляду вічка повинен бути максимальним.

Вибір вхідних дверей для квартири

Підсвічування дверного замка зробить більш зручним відкривання при відсутності освітлення. Також застосовують кодовий або магнітний замок, що працює по системі «електронний сейф».

Вибір вхідних дверей для квартири

Важливим фактором є отвір і розміри дверей. Повноцінна двері має ширину не менше 900 мм. Як показує практика, дверні прорізи мають відхилення розмірів. При виборі дверей варто орієнтуватися на фактичний розмір дверного отвору. У разі нестандартних розмірів обов’язково проведення робіт по підгонці дверної коробки. Від правильного проведення настановних робіт залежить надійність і термін служби конструкції.

Главная / Вибір / Вибір вхідних дверей для квартири
Вверх