Як правильно вибрати вхідні металеві двері

Вхідні металеві двері – це запорука спокою і безпеки. Навряд чи Ви станете завозити в будинок цінні речі або зберігати коштовності, в першу чергу, не подбавши про безпеку. Вам потрібні непросто двері, а надійні, міцні і стійкі до будь-яких механічних впливів двері.

Існують три основних види дверей :

 • Протизламні двері.
 • Броньовані двері.
 • Протипожежні (або вогнетривкі) двері.

У цій статті ми поговоримо про протизломних дверях.

Давайте розглянемо, що потрібно знати, вибираючи металеві вхідні двері і визначимося, які потрібні саме Вам, і так поїхали :

Протизламні металеві двері

Протизламні або як їх ще називаю захисні двері. Мають хороший захист від зловмисників, такі двері не відкриєш просто відмичкою або якимись пристроями. Її може відкрити тільки людина, що має спеціальний ключ. Чому, запитаєте Ви?

Так як цей вид дверей найбільш затребуваний і купується на ринку України, поговоримо про них трохи детальніше.

Матеріал хорошою протизламної двері :
Така двері виготовлена з холоднокатаного листа сталі завтовшки 2 або 3 мм. Зверніть увагу, на те, щоб сталевий лист не мав зварних швів, тому що при досить сильних ударах шви можуть розійтися.

Наповнення протизламної двері :
Всередині самої двері коштують п-образні профілі, які надають додаткову жорсткість ,а сам блок фіксується у дверному з допомогою кріпильних пластин, такі двері комплектуються противосъемными штирями (зверніть увагу, чим більше штирів по периметру, тим краще).

При виборі сталевих дверей варто звернути увагу на тип конструкції дверей. В даний момент існує два досить популярних пропозиції :

 • Перша, дешева незамкнута конструкція, яка не має ребер жорсткості, що забезпечують зламостійкі і тривалий термін експлуатації.
 • Друга ж замкнута конструкція зі сталевими ребрами жорсткості, розташованими горизонтально, вертикально або у змішаному порядку. Такі двері не можуть бути порожнистими, вона має наповнювач, що володіє теплоізоляційними властивостями.

Основними параметрами безпеки таких дверей є товщина полотна, яка повинна бути не менш ніж 40-45 мм і хороший центральний замок.

Шумоізоляція протизламної двері :
Основна шумоізоляція досягається за допомогою спеціальної конструкції, при якій між сталевими листами поміщається шар наповнювача. Найбільш широке застосування отримали двері з наповнювачем з пористого пінополіуретану і мінеральної вати. Обидва ці матеріали є чудовими утеплювачами і шумоизоляторами. Різниця полягає лише в тому, що пінополіуретан боїться високих температур, але не вбирає вологу, а мінеральна вата, навпаки, може відволожуються, але вона володіє вогнестійкістю.

Металеві двері з високою шумоізоляцією має подвійний контур ущільнення (резиночки, які знаходяться по периметру дверей і дверної коробки) при закритті вони щільно прилягають один до одного надаючи значну звукоізоляцію.

Петлі протизламної двері :
Важливо при покупці металевої двері звернути свою увагу і на петлі. В основному використовуються 3 типи петель :

 1. Стандартні з кулькою застосовуються при виробництві не важких дверей і мають лише один недолік – це необхідність зняти їх з петель і змастити при появі скрипу.
 2. Приховані петлі, які згідно з чинними нормами застосовуються для касових приміщень. Зрізати болгаркою такі петлі неможливо.
 3. Петлі на опорному підшипнику, мабуть, будуть найкращим варіантом. Вони практично не мають видимих недоліків. Найбільш зручні в експлуатації маючи легкий хід і практично не зношуючись. Щоб їх змастити не потрібно навіть знімати двері з петель.

Як правильно вибрати вхідні металеві двері

Що варто звернути увагу при покупці металевої двері

 • Коробка.Якісна коробка повинна бути міцною і виготовленої та більш товстого аркуша, ніж сама двері. Коробка повинна бути добре закріплена (зазвичай, вона приварена металевими штирями по всьому периметру).
 • Якщо двері буде перебувати на вулиці. Її покривають антивандальним і атмосферостійким покриттям. Це захист від впливу сонячного світла снігу та інших атмосферних опадів.
 • Якщо двері буде знаходитися всередині приміщення. Така двері має внутрішній лист з МДФ або дерева. Зовнішню обробку металевих дверей, можна замовити по Вашому смаку, вподобаному кольором і фактурою.
 • Замки для металевих дверей. Наскільки не була б міцною ваша двері пам’ятайте, без замків вона цінності не має. Тому це повинна бути саме замкова група (тобто не один замок, а декілька).

Вартість металевих дверей. Що може вплинути на ціну металевих дверей?

 1. Перше — це замки (чим вище клас злому стійкості замків, двері тим дорожче).
 2. Друге — це зовнішня обробка дверей (будь то масив дерева або порошкова фарба).
 3. Третє — це товщина і якість металу.
 4. Четверте — це внутрішня конструкція і наповнення.
 5. П’яте — це знатність виробника або бренд.

Як правильно вибрати вхідні металеві двері

Замір і установка металевих дверей

Вибираючи серед різних пропозицій пам’ятайте, що якісна металеві двері — це складний комплекс матеріалів і пристроїв, в якому кожен елемент відіграє важливу роль: метал і спосіб виготовлення, коробка і монтаж, замкові групи, наповнювач, і, звичайно, зовнішній вигляд.

Яку двері встановити, вирішувати особисто Вам. Але навряд чи посперечаєшся з тим, що замір та установку металевих дверейпотрібно довірити фахівцеві. Адже це запорука безпеки і благополуччя сім’ї, будинку або офісу.

Главная / Вибір / Як правильно вибрати вхідні металеві двері
Вверх