Колірні контрасти в інтер’єрі завжди виглядають розкішно. Актуальним трендом є обстановка, в якій поєднуються темні…
Інтер’єр з темними дверима і світлим підлогою
Підбір кольорової гами ґрунтується на поєднанні відтінків всіх комплектуючих кімнати (двері, підлога, стіни та меблі). Але це не сформоване правило, а поширений погляд на речі.
Тому не соромтеся купувати яскраві несподівані елементи, які неординарно впишуться в інтер’єр. Єдине з чим не варто було б експериментувати – це поєднання підлоги і дверей. Чудовим поєднанням може вийти використання темних дверей при світлому покритті підлоги. Особливу витонченість додадуть наличники і плінтуси у такій же тональності. Подібний підхід при початку робіт допоможе в майбутньому виділити двері як важливий елемент, завдяки чому дизайн стане значно ефектніше. Якщо господар віддає перевагу строгість і елегантність, то кращого вибору, ніж темні двері і світла підлога не знайти.
Нюанси переваг
Не варто забувати, що контраст даного масштабу доречний тільки в просторих приміщеннях, де стіни, підлогу і двері дають можливість для польоту фантазії. У маленькому просторі таке поєднання втратить свою витонченість і красу. При цьому кімната буде здаватися ще менше ніж є насправді. Також не має сенсу робити занадто великий акцент на виділенні двері на тлі інтер’єру. Темні відтінки, правильно підібрані у поєднанні зі світлим тоном домашнього затишку і несучого комфорту, створюють неперевершену атмосферу світу, захищеності і спокою. Таким чином, темні двері стають стражником світлих елементів кімнати, а так же самих господарів. На словах вибір стає очевидним і чудовим. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому варто перед початком ремонту розглянути фото інтер’єрів, щоб постаратися зрозуміти, як певне колірне рішення буде виглядати у вашому новому приміщенні.
Контраст – виправданий вибір дизайнерів
Для того щоб відшукати оптимальне рішення в інтер’єр для міжкімнатних дверей і підлоги, у разі якщо підлоги у всіх кімнатах різних відтінків, не варто вибирати для кожної сторони дверей окремий колір. Це буде занадто строкато і занадто різко для сприйняття очей. Важливо підбирати колір даної двері середньо-арифметичний відтінок, який буде поєднуватися з підлогою в прилеглих приміщеннях. Темні двері, не залежно від зовнішнього вигляду(глухі або зі скляними вставками), оточені світлим підлогою і аналогічними стінами, можуть розповісти гостям про що. Вони ніби шепочуть про стійкому характері власника і про надійність в цілому. У такому поєднанні просторі передпокої, холи та вітальні виявляють по максимуму свій колорит.
Вибір кольору
Чорний колір як класичний варіант в інтер’єрі вже втрачає свої позиції на ринку при виборі міжкімнатних дверей. Все більше власники намагаються вибрати забарвлення, яка передасть природне натхненність в багатстві відтінків і півтонів, і дивуючи своїми нюансами. Використовується метод заломлення світла. Фахівці рекомендують найбільш чарівні тони:
- червоне дерево;
- темний дуб;
- венге;
- анегри;
- сірий;
- темно фіолетовий, зелений або синій;
- чорний (хоч і займає останнє місце в списку, ніяк не відноситься до програшним варіантом).
Серед вибору світлих підлог варто пам’ятати одне негласне правило – він ідеально вписується в інтер’єр кімнати. Підлога, як і стіни це внутрішня оболонка нашого затишку. І при правильно підібраному контрасті і акценті, буде задано настрій всьому приміщенню, господарям та їх гостям. Тепле і затишне приміщення робить в першу чергу – паркетна дошка або ламінат, в той час як керамічна плитка і керамограніт, передає подання королівських строгих апартаментів. Вибір кольору і матеріалів на підлогу, стіни і двері дають можливість передати думки, уподобання і смаки.
Нерозуміння єдності в інтер’єрі вашого приміщення може призвести до катастрофічного увазі інопланетного втручання. Можна уявити, що стіни, підлогу і двері не тільки знаходяться у різноманітній кольоровій гамі, але і намагаються на площі житла вмістити і навіть з’єднати в ціле матеріали, які не можуть навіть знаходиться в близькості один від одного. Різнорідні фактури ні в якому разі не повинні допускатися в єдиному середовищі. Наприклад, натуральне дерево не може поєднуватися з дешевим пластиком або пофарбованої дверима. Такі сполучення в будь-якому дизайні не можуть викликати захоплення чи розчулення, а лише поблажливу посмішку з приводу естетичного підходу господарів до даного питання. Єдність підбору поєднаних елементів стіни/підлога/двері не означають виняток вибору контрастних фактур або колірних рішень. Єдністю, мабуть, можна назвати тонкий художній смак замовника і виконавця у поєднанні з почуттям міри. Якщо виникають які-небудь сумніви, варто спочатку поглянути на фото варіацій вашого вибору. Після чого порадитися з фахівцями даного профілю. І, розібравши всі нюанси, виконувати задумане по своєму смаку і фантазії. Приємних рішень.