Скільки важать вхідні металеві двері

До вхідних сталевих дверей пред’являються вимоги покликані убезпечити житло від проникнення сторонніх і забезпечити її зручну експлуатацію. Нижче наведено їх перелік:

  • Металеві двері повинні мати достатній запас міцності. Це є необхідною умовою для захисту конструкції від злому.
  • Крім міцності, дверна конструкція повинна бути ще і «розумною». Така властивість може їй надати надійні системи запорів.
  • Металеві двері повинна забезпечувати можливість спостереження. Це досягається застосуванням спеціальних відеосистем або, як мінімум – звичайних дверних вічок.
  • Вхідні залізні двері повинна бути утеплена. Як теплоізоляторів для наповнення її полотна можуть виступати різні матеріали: пінопласт, мінеральна вата та інші.
  • Вагу дверного полотна повинен відповідати якості і потужності його навісів. В іншому випадку важкі двері на слабких петлях запросто можна вибити з вхідного отвору.

Складові ваги двері

Основним параметром, визначальним вага вхідних дверей, є товщина металевих листів, які використовуються при її виготовленні. Крім нього на вагу металевої двері впливають:

  • маса дверної коробки;
  • шар теплоізоляції;
  • кількість ребер жорсткості;
  • зовнішня обшивка;
  • необхідна фурнітура.

Скільки важать вхідні металеві двері

Листова сталь, яка використовується при виготовленні дверей, буває гарячого і холодного прокату. Сталь першого типу дешева, але швидко іржавіє. Сталь другого типу дорожче, вона більш стійка до вологи і тому підходить для виготовлення зовнішніх дверей під’їздів багатоповерхівок або будинків приватного сектору.

Прийнята товщина тонких сталевих листів становить 0,8 мм, а товстих – 4мм. Для квартирних вхідних дверей використовуються листи завтовшки 2-3мм, а для захисту входів котеджів або дач вибираються для дверей більш товсті листи – 4мм.

Скільки важать вхідні металеві двері

Для того, щоб маса дверної конструкції була не менше, а її жорсткість більше, з профільного прокату виготовляються спеціальні «ребра». Мінімальна кількість ребер жорсткості, які встановлюються в металевому полотні, повинно бути не менше трьох: два з них розташовуються по вертикалі двері, а одна – за її горизонталі.

На вага металевих дверей також впливає матеріал і товщина утеплювача, який вкладається в її полотно. Плити полістиролу набагато легше аналогічних виробів з мінеральної вати.

Для додання залізної двері привабливого вигляду, її листи обшиваються різними матеріалами: МДФ, ламіновані панелями, рейками, шпоном та іншими. При їх використанні маса дверного полотна також збільшується.

Дверна фурнітура, що включає в себе замки, ручки і петлі також впливає на загальний вага конструкції. Деякі запірні механізми мають масу понад 5кг Велику вагу дверного полотна вимагає більшої кількості петель. Стандартні вхідні двері зазвичай мають дві петлі, а спеціальні важкі полотна навішуються на 3-4.

Скільки важать вхідні металеві двері

В цілому, вся маса дверного блоку з коробкою не повинна важити більше, ніж це необхідно за його функціональним призначенням.

Вага вхідних дверей

Полотна звичайних вхідних залізних дверей мають невелику вагу від 40 до 50кг. Найлегші з них – це китайські вироби вагою близько 40кг. Вони мають порошкове напилення і товщину аркушів не більше 2мм. Такі двері не зможуть надійно захистити вхід в квартиру, хоча і мають непоганий зовнішній вигляд.

Оптимальна вага квартирної металевих дверей повинен складати 60-70кг. Полотна таких дверей майже завжди мають декоративну обшивку, яка крім своєї основної функції відіграє роль додаткового теплоізолятора.

Крім звичайних квартирних дверей їх існують спеціальні моделі мають значно більшу вагу. Наприклад, маса протипожежних металевих дверей може становити до 130кг. Вона включає в себе вагу металу дверного блока і мінеральної протипожежної вати. Розмір такої двері також впливає на її вагу. Вогнестійкі властивості протипожежних дверей абсолютно не залежать від її товщини аркушів. Головним критерієм тут є товщина та щільність дверного ізоляційного наповнювача. Вага надміцних дверей, що мають полотна, що складаються з двох або трьох шарів сталі може перевищувати 150кг.

Скільки важать вхідні металеві двері

Щоб визначити, скільки важить металеві двері, часто використовують таку формулу: маса 1м2 полотна множиться на площу дверної конструкції.

Вибираючи металеві двері, не варто орієнтуватися тільки на вагу блоку. Найменування виробника теж має велике значення. Фірми, які бережуть свою репутацію, не стануть використовувати неякісне сировину обважнювати вироби понад норму, а направлять свою діяльність на збільшення надійності дверних конструкцій.

Главная / Вибір / Скільки важать вхідні металеві двері
Вверх