Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Найбільш суттєва перевага розсувних дверей – це їх чудова здатність економити місце в квартирі. Саме з цієї причини така модель дверей є незамінною у невеликих або вузьких приміщеннях, або у випадках, коли часто відкриваються двері ванної кімнати ускладнюють прохід в сусідні кімнати.

Також розсувні двері для ванної кімнати – це оптимальне рішення для нестандартного дверного отвору – наприклад, надто широкого порівняно зі звичайним. Адже конструкція розсувних дверей може включати в себе не тільки одну, але навіть дві або три стулки.

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Крім того, розсувні двері для ванної дуже естетично виглядають, а різноманітність матеріалів та оздоблення таких дверей дозволяють підібрати гармонійний варіант практично для будь-якого інтер’єру.

Недоліки розсувних дверей у ванну кімнату

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

При всій своїй привабливості у розсувних дверей для ванної кімнати є деякі недоліки. Один з них – це досить складний і дорогий монтаж, порівняно з традиційними розпашними дверима, тому краще всього довірити його досвідченим фахівцям. Ще одним недоліком розсувних дверей у ванну і туалет є те, що вони не можуть забезпечити гарну ізоляцію приміщення в силу своїх конструктивних особливостей. Тому під час монтажу дверей такого типу часто додатково використовують ізолюючу прокладку.

З якого матеріалу обрати розсувні двері в ванну кімнату

Як правило, розсувні двері для ванни виготовляються з тих же матеріалів, що і традиційні орні, тобто з:

 • дерева;
 • ПВХ;
 • пластику;
 • скла;
 • алюмінієвого профілю.
 1. Розсувні двері з масиву натурального дерева.

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Це найдорожчий варіант з усіх можливих у даному випадку, але такі двері виглядають дуже респектабельно і солідно, вони красномовно говорять про статус свого власника. Крім того, двері з масиву дерева міцні і довговічні.

 1. Скло.

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Скляні розсувні двері мають дуже привабливий зовнішній вигляд, який додає приміщенню елегантності, витонченості і легкості. Будь-яка скляна двері виготовляється із спеціального загартованого скла, яке володіє підвищеною міцністю. Якісна скляна двері здатна протистояти навіть досить сильного удару. А у випадку особливо потужного механічного впливу, загартоване скло такий двері не розлетиться в різні боки у вигляді гострих осколків, а залишиться у вигляді фрагментів з округленими, тупими краями. Що стосується дизайну, скляні двері можуть бути різного виду: матові і прозорі; білого, чорного, бронзового або будь-якого іншого бажаного кольору. Також при бажанні на скло можна нанести малюнок.

Якщо вам хочеться встановити розсувні двері у ванну або туалет з цього матеріалу, потрібно мати на увазі, що скляні двері має металеву коробку – сталеву або алюмінієву. А якщо концепція вашого інтер’єру не передбачає присутності металевих елементів, у цьому випадку можна зупинитися на дерев’яній двері зі вставками зі скла.

 1. Комбінація дерева і скла.

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Такий варіант легше по вазі і дешевше, ніж двері, виготовлена повністю з масиву дерева. Такий варіант надзвичайно популярний завдяки своєму цікавому зовнішньому вигляду, що дозволяє втілювати різноманітні дизайнерські ідеї.

 1. Комбіновані матеріали.

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Основний плюс таких моделей – їх доступність. Як правило, вони виготовляються з деревоволокнистого або древесностружечного полотна, склеєного шпоном або пластиком.

 1. Пластик

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Пластикові розсувні двері і моделі з ПВХ – недорогий і привабливий варіант, що володіє незаперечними перевагами. Такі дверей – легкі, доступні за ціною і зручні у догляді. Двері з пластику бажаного кольору і форми легко зробити за індивідуальними розмірами, що дає можливість виготовити модель для будь-якого інтер’єру. Крім того, пластикові двері практичні і гігієнічні, оскільки спочатку володіють водовідштовхувальними і антисептичними властивостями.

Ідеальна розсувні двері у ванну і туалет – яка вона

 • Якісна розсувні двері повинна насамперед відповідати вимогам безпеки, тобто у разі пожежі повинна погано займатися – в цьому аспекті оптимальні скляні двері і моделі з пластику.
 • Основне завдання розсувних дверей у ванну – добре переносити постійну підвищену вологість, не втрачаючи при цьому свого первісного вигляду. В цьому плані знову ж таки лідирують скляні та пластикові розсувні двері, в той час як моделі з дерева та ПВХ вимагають дотримання певних умов експлуатації (регулярної обробки водовідштовхувальними засобами та мінімізації контакту з водою).
 • Двері у ванну і туалет повинні витримувати вплив побутової хімії – скло і пластик справляються з цим завданням краще за все.
 • На увазі інтенсивної експлуатації, двері для ванної кімнати повинна мати малу вагу. Самі легкі розсувні двері з пластику.

Вибір розсувних дверей для ванної кімнати

Що стосується красивого і естетичного зовнішнього вигляду, моделі розсувних дверей з усіх названих матеріалів демонструють велику різноманітність кольорів і текстур, серед яких кожен зможе вибрати собі варіант до душі.

Главная / Вибір / Вибір розсувних дверей для ванної кімнати
Вверх