Як навісити двері на петлі

Залежно від застосовуваного матеріалу навісні двері бувають:

 1. Дерев’яні – дверне полотно, так само як і коробку, виготовляють з деревини цінних порід. Дерев’яні розсувні двері володіють відмінними механічними властивостями, а також шумоізоляцією. Широко застосовують як міжкімнатні двері купе в квартирах і заміських будинках.
  Як навісити двері на петлі
 2. Металеві – дверне полотно і коробку виготовляють із сталевих листів і профілів. Металеві міжкімнатні навісні двері купе застосовують в спеціалізованих установах, в яких необхідно надійно відокремити одну кімнату від іншої.
 3. Пластикові, або дверні полотна, виготовлені з матеріалу на основі пластмаси. Такі розсувні пластикові двері економічні. Їх частіше використовують як міжкімнатні двері офісів або лікарень.
 4. Скляні. Міжкімнатні двері світлопрозорі купе є ефектним дизайнерським рішенням міської інтер’єру житлової зони.
  Як навісити двері на петлі

Конструкція навісних дверей

Міжкімнатні навісні двері купе кріпляться на верхню або нижню горизонтальну лінійку, змонтований безпосередньо на прилеглій стіні. Петлі дверей купе являють собою механізм, що складається з направляючих роликів, кріпильних і комплектуючих деталей. Несе монтування полотна дверей може відбуватися як по верхньому кріпленню, так і одночасно по двох напрямних. Навісним може стати будь полотно, яке влаштовують на напрямних. Механізм, за яким пересувається дверне полотно (петлі), може розташовуватися як на стіні, так і бути врізаним. У разі якщо петлі монтують зовні, передбачено пристрій так званої стіни-дублера. Така стіна монтується з гіпсокартону, рідше з фанери або деревостружкових плит. Роликовий механізм кріпиться безпосередньо до дверей купе, самі ролики рухаються по напрямних. Класифікація дверей за особливостями конструкції:

 • розсувні міжкімнатні двері купе;
  Як навісити двері на петлі
 • каскадні міжкімнатні двері;
  Як навісити двері на петлі
 • розсувні двері гармошка, дверне полотно яких здатне легко згинатися.
  Як навісити двері на петлі
 • радіусні розсувні двері. Такі двері часто використовують для душових кабін. Крім того, радіусні двері є цікавим елементом декору для острівної зонування простору.
  Як навісити двері на петлі
 • міжкімнатні двері, що мають одно-, двох-, трьох – або четырехстворчатую систему.

Переваги і недоліки навішених дверей

До основних переваг дверей купе відносяться:

 • за допомогою установки розсувних міжкімнатних дверей можна не тільки візуально збільшити внутрішній простір кімнати. У ряді окремих випадків, таких як вузький або навпаки занадто широкий дверний отвір, без застосування двері купе просто не обійтися. Якщо такий отвір у гардеробній кімнаті, можна встановити дзеркальне дверне полотно. Крім відділяє і декорирующей функції, воно буде нести спільне функціональне призначення. Петлі в такому випадку виконують з металевих сплавів;
 • простота монтажу. Міжкімнатні двері купе легко монтувати навіть новачкам. Петлі розсувних дверей мають простий механізм. Головним при монтажі є точне зняття розмірів та дотримання паралельності направляючих;
 • створення унікального дизайну і неповторного інтер’єру міської квартири або заміського будинку.

Розсувні міжкімнатні двері купе мають ряд недоліків:

 • погані теплоізоляційні властивості і шумоізоляція;
 • висока цінова категорія.

Як правильно вибрати навісні двері

При виборі навісних дверей варто звернути увагу на три основні моменти:

 • з чого зроблена двері;
 • як кріпляться петлі;
 • який дизайн двері.

Вибір краще почати з дизайну. Двері повинна не тільки гармонійно вписуватися в інтер’єр, але і завершувати його. Виробники представляють широку лінійку товарів розсувних дверей абсолютно будь-якого дизайну: від спокійних тонів і класичної розпису до яскравої 3D абстракції. Крім того, за замовленням може бути виконаний будь-декор дверного полотна. Все залежить від суми, яку ви готові витратити.

Як навісити двері на петлі

Навісити двері тільки на верхню напрямну цілком можна самостійно. Внутрішні петлі зажадають від вас певних навичок. Правильним буде викликати фахівця. Верхні і нижні напрямні повинні бути строго паралельні. При порушенні точності відбудеться перекіс дверного полотна.

Матеріал для дверей, краще вибрати якісний. Така двері купе буде володіти хорошими експлуатаційними якостями і довгим терміном служби.

Главная / Вибір / Як навісити двері на петлі
Вверх