Які вхідні двері краще вибрати для квартири

Щоб по праву вважати свій дім фортецею, потрібно поставити надійні вхідні двері. Природно, вона повинна бути міцною, не пропускати сторонні запахи, захищати від шуму, виглядати стильно, а також мати зручну фурнітуру.

Спочатку важливо визначити принципові для вас деталі: хтось мріє про гарному додатковому замку, іншому подобається незвичайне виконання полотна, а третій орієнтується виключно на вартість. Як правильно вибрати вхідні двері? Які критерії слід визначити заздалегідь, щоб потім не довелося шкодувати?

Які комплектуючі відповідають за безпеку

 • Дверна коробка

Справа в тому, що в дешевих дверях є зварні шви, що стануть слабкими ланками усієї конструкції. Складний, але набагато більш безпечний варіант виробництва – цельногнутый металевий короб без використання зварювання. При цьому важлива товщина металу, вона не повинна бути менше 1,5 мм, інакше двері буде бовтатися і з часом деформується.

Які вхідні двері краще вибрати для квартири

 • Петлі

Це ще одне вразливе місце дверної конструкції, так як їх можна зрізати або збити. Можна убезпечити квартиру від злому, використовуючи ригелі (протизнімні штирі), які входять всередину коробки і фіксують конструкцію. Для максимального ефекту достатньо шести ригелів – чотири з боку замку, і по одній зверху і знизу. Ще один спосіб продовжити роботу зломщиків на 20-30 хвилин – приховані петлі. Перед тим як встановити надійну вуличну двері, потрібно врахувати її вага і вибрати відповідну кількість петель. Крім того, фахівці рекомендують збільшити кількість петель, якщо в добу двері відкривається 50 разів і більше. Вартість конструкції з таким захистом декілька вище, але це того варто.

Які вхідні двері краще вибрати для квартири

 • Замки

Не вскрываемых замків не існує і навіть найбільш надійні з них піддаються злому при наявності спеціальних інструментів. Завдання полягає в тому, щоб збільшити час, витрачений на це – рідкісний зловмисник погодитися копатися півгодини і більше. Тому двері в квартиру повинна мати два (або більше) замку: циліндровий і сувальдний. Перший – масивний, протистоїть силового впливу, другий – складно відкрити ключем або відмичкою. Сучасні замки 4 класу зломостійкості – вибираємо в залежності від потреб, враховуючи, що замки на вуличну двері повинні бути якісними, краще дорогими, якщо якість виправдовує ціну.

Які вхідні двері краще вибрати для квартири

 • Контроль за доступом.

Як мінімум – зручний вічко, як максимум – броньоване скло або відеоспостереження.

Які вхідні двері краще вибрати для квартири

Який матеріал краще

 • Сталеві двері, часто з термонапылением – найбільш популярні серед покупців. Їх конструкція повинна забезпечувати стійкість до фізичних впливами (удари, зломи і т. д.). Конструкція таких дверей включає два листа легованої сталі від 1.5-2 мм до 3-4 мм завтовшки. Більш тонкий метал без проблем можна буде розкрити, більш товстий буде надавати зайва вага. Гарна двері посилюється ребрами жорсткості, які не дають сталевим листами прогинатися і забезпечують надійну внутрішню фіксацію замків.
  Які вхідні двері краще вибрати для квартири
 • Броньовані вхідні двері віддають перевагу люди, які бояться втратити майна. Такі двері краще забезпечують безпеку, хоча і набагато дорожче своїх простих аналогів (що, безсумнівно, виправдано).
  Які вхідні двері краще вибрати для квартири
 • Вхідні двері з масиву дерева – екологічне і сучасне рішення для стильного будинку. Віддаючи перевагу вхідних дверей з дерева, потрібно враховувати ймовірні перепади температур і вологості. Деревина, з якої зроблена двері, повинна бути краще підготовлена до умов навколишнього середовища. Полотно для вхідних дверей роблять набагато товщі, ніж для міжкімнатних. Такі двері фарбують багато етапів за допомогою спеціальної стійкою лакофарбової системи. Крім іншого, такі двері оснащуються посиленою фурнітурою. Конкретна порода дерева – справа вибору.
  Які вхідні двері краще вибрати для квартири

Дубові двері мають особливу фактуру, відмінно захищають від шуму, не схильні до впливу температури і вологості. Кращою двері просто не знайти!

Бук відрізняється від дуба за кольором і поступається за якістю. Двері з бука не призначена для експлуатації в умовах підвищеної вологості.

Ясень має цікаву текстуру і твердості перевершує дуб, проте він має невелику схильність до розтріскування і це дещо знижує його цінність.

Клен вдало поєднує в собі доступну ціну і хороша якість, але, на жаль, його відрізняє від іншого масиву особлива чутливість до сонячного світла: двері може помітно змінити відтінок під дією прямих променів.

Горіх і вільха – найдешевші породи дерева, так як мають низьку вологостійкість. Не для кожної вуличної двері вони підійдуть.

Шумоізоляційні та теплоізоляційні властивості

Дуже важливими є тепло – і шумоізоляційні властивості. Виробники дверей, з метою підвищення цих властивостей, використовують всілякі утеплювачі. Починаючи від традиційних, таких, наприклад, як картон, закінчуючи сучасними. Багатошарова мінеральна вата, наприклад, здатна вкрай ефективно зберігати тепло і заглушає шум. По периметру дверей повинно бути два контури ущільнення – тільки так можна напевно позбавитися від зовнішніх звуків і запахів. Заповнення пінополіуретаном і пінополістиролом, як заявляють виробники, гарантує більш високі ізоляційні властивості дверей.
Які вхідні двері краще вибрати для квартири

 

 • Дизайн – важливий елемент кожної вхідної двері

Дизайн вхідних дверей повинен гармоніювати як з дизайном інтер’єру передпокою, так і зі стилістикою зовнішньої частини будинку (особливо якщо мова йде про приватний будинок). Масивні, багаті декоративними елементами двері підійдуть для великого будинку, лаконічні і стримані – для квартири.
Які вхідні двері краще вибрати для квартири

 • Фурнітура – те, на чому не економлять

Важливість вибору фурнітури не можна недооцінювати: найкращою фурнітурою можна «врятувати» навіть саму убогу двері, і, навпаки, дешева фурнітура знецінює інші переваги двері. Хорошу, надійну фурнітуру, як правило, роблять із сплавів сталі, бронзи або латуні, зверху використовують порошкове напилення, хромування або оксидування. Головне, що вся фурнітура повинна бути ідеально проклеєної і промальованої, без сколів, тріщин і нерівностей. Рухомі частини повинні працювати плавно і майже безшумно.
Які вхідні двері краще вибрати для квартири

 • Практичність

Вибираючи вхідні двері, не випускайте критерії практичності. Двері повинна бути стильною, але, що ще важливіше – зручною в експлуатації. Добре, якщо полотно, коробку і фурнітуру легко чистити і мити.
Які вхідні двері краще вибрати для квартири

Таким чином, вибір гарної вхідних дверей – справа відповідальна: треба дізнатися товщину металу, перевірити фурнітуру, звернути увагу на якість і кількість замків, шумоізоляційні властивості та інші важливі показники. Тільки так можна придбати якісну двері на довгі роки.

Главная / Вибір / Які вхідні двері краще вибрати для квартири
Вверх