Другі вхідні двері в квартиру або будинок: плюси і мінуси

Самим доступним і надійним способом убезпечити себе і свій будинок як і раніше залишається установка металевих дверей. Надійність і безпека, яку дають металеві двері ніхто не ставить під сумнів, але, часто монтаж такого захисту доповнено установкою додаткового дерев’яного дверного полотна. Варто зазначити, що друга вхідні двері в квартиру, сьогодні, зустрічається як у висотних, так і в приватних будинках. І поставити її варто відразу з ряду причин:

  • Естетична. Незважаючи на надійність, металеві двері не завжди відповідає естетичним запитам господарів, що змушує використовувати і другі двері, як елемент декору. Також, переслідуючи певну стилістику приміщення, власники квартир і будинків змушені встановити друге дверне полотно. І часто, саме дерев’яні двері з її видатними зовнішніми якостями стає ідеальним варіантом. Величезний модельний ряд, який являє дерев’яна промисловість, нескінченний вибір колірних і фактурних рішень дозволяє створити ідеальний образ приміщення.
  • Теплоізоляція. На жаль, гонитва за безпекою відводить на другий план такий критерій як втрата тепла. Метал, а як наслідок і металеві двері володіють високими теплопровідними властивостями, плюс, морозне повітря проходить крізь замкову щілину прямо в квартиру, і як результат – додаткові витрати на опалення. Глуха дерев’яна двері, встановлена в дублі з металевої дозволяє звести втрати тепла в холодну пору року до мінімуму, а в спеку зберегти комфортний мікроклімат в приміщенні. Така функція виконується завдяки відразу двом критерієм: створення повітряного буферного простору між двома полотнами, що дозволяє зберегти тепло; а також завдяки дереву, яке, як відомо відрізняється від інших матеріалів мінімальним рівнем теплопровідності. І приватний будинок і квартира в багатоповерхівці потребують цієї функції однаково, а отже друга вхідні двері стає необхідністю.
  • Звукоізоляція і захист від сторонніх запахів. Все та ж повітряна подушка між вхідним дверним дублем дозволяє мінімізувати проникнення в будинок зайвих звуків, що найбільш актуально для власників квартир у багатоповерхових будинках. Звуки з під’їзду, а також неприємні запахи, натикаючись на таку перешкоду, як друга вхідні двері, залишаються за межами вашого слуху і нюху.
  • Підвищення рівня безпеки приміщення. Друга вхідні двері, так само як і металеві заслони може бути посилена додатковими елементами захисту, потрібно поставити замки, клямки, шпінгалети і так далі. Все це допоможе створити ще більш надійну охорону від злодіїв і негідників і убезпечити будинок.
  • Захист від комах і гнусу. Ця функція другий вхідних дверей більш актуальна для власників приватних будинків. Зазначимо, що внутрішні полотна бувають доповнені москітною сіткою, що дозволяє не тільки попередити проникнення непроханих гостей, але і організувати безперервну циркуляцію і постачання свіжого чистого повітря в приватний будинок.

Як поставити додаткову вхідні двері

Другі вхідні двері в квартиру або будинок: плюси і мінуси

Як видно з вищевикладеного, причин для встановлення додаткової вхідних дверей в квартиру або будинок більше ніж достатньо, і тепер розглянемо варіанти монтажу. Виходячи із способів установки дверних полотен спільно в один час або окремо, існує два основних варіанти:

  1. Моноблочна установка, з використанням однієї дверної коробки для обох дверей. Такий варіант ідеально підходить при виборі полотен з одного матеріалу, будь то двері металеві або дерево, але може використовуватися і при установці різнопланових варіантів. Одна коробка дозволяє звести до мінімуму рівень тепловтрати, підвищити рівень звукоізоляції, а також заощадити на обробці та уникнути таких огріхів як перекоси. Важливо, встановити двері таким чином, щоб вони відкривалися в різні боки, а петлі перебували на одній площині. Професіонали рекомендують також дотримуватися максимальну ширину простору між дверима, вона не повинна перевищувати 13 див.
  2. Другий варіант полягає у використанні двох коробів, у разі, коли установка другий двері йде після першої, або, коли використовуються полотна з різних матеріалів. Тут необхідно провести ідеальний розрахунок пропорції, підібрати однакові за розміром двері, адже перекоси і нерівності будуть видні неозброєним очам і зіпсують як зовнішній вигляд, так і інші практичні властивості такої конструкції.

Варто також відзначити, що при виборі фурнітури для другого полотна не слід економити. Фахівці радять вибирати магнітні замки для того, щоб двері не протестувала мимовільно. Якщо ж ви вирішите посилити захист, то враховуйте товщину дверей, а для монтажу такого обладнання краще скористатися послугами професійного слюсаря. Що стосується дверних ручок, то варто звернути увагу на поворотні механізми, які й надійні і неймовірно привабливі зовні.

Главная / Вибір / Другі вхідні двері в квартиру або будинок: плюси і мінуси
Вверх