Як встановити відеовічко в металеві двері своїми руками

Як часто ми здригаємося при несподіваний стукіт у двері, тому що не можемо побачити, хто прийшов? Звичайний вічко має дуже маленький коло огляду, із-за чого нормально побачити відвідувачів вкрай складно. У таких випадках на допомогу приходить відеовічко з монітором, який не упустить з уваги жодного відвідувача.

Що являє собою відеовічко і в чому його перевага

Як встановити відеовічко в металеві двері своїми руками

Дана система складається з двох частин: внутрішньої – сюди входить блок живлення, панель управління і дисплей; і зовнішня – невелика відеокамера (в деяких моделях так само датчик рухів).

Як встановити відеовічко в металеві двері своїми руками

Відеовічко для вхідних дверей: основні переваги:

 • у більшості випадків видеонаблюдатель прихований від зовнішнього ока, тому ризик, що його закриють рукою або поламають – мінімальний;
 • великий кут огляду (180°). На відміну від звичайного вічка, який показує гостя тільки тоді, коли він стоїть навпроти дверей, установка видеоглазка дозволить бачити відвідувачів, навіть якщо вони стоять збоку;
 • у багатьох моделях є автономне живлення, завдяки якому система продовжує працювати навіть при відключеному електриці;
 • механізм відключається тільки з внутрішньої сторони, ззовні це неможливо;
 • можна користуватися монітором, де є просте, зрозуміле меню російською мовою;
 • як правило, камери в видеоглазках мають хорошу чутливість, що дозволяє бачити все, що відбувається за дверима навіть при поганому освітленні або повній його відсутності;
 • у разі наявності датчика рухів і функції відеозйомки в механізмі, ви можете бачити всіх, хто наближався до вашої двері або просто проходив повз.

Як вибрати відеовічко

Щоб швидше визначитися з вибором, слід більш детально вивчити механізм. Зараз ринок надає багато різних видеоглазков з монітором, які мають свої особливості.

Види видеоглазков: основні відмінності. Тут можна виділити декілька класифікацій:

 • спосіб монтажу: встановлюється в центрі двері, на місці звичайного вічка; кріпиться збоку;
 • складність системи: дротяні, бездротові;
 • властивості: якість, наявність тих чи інших функцій.
 1. Монтаж. Ті “спостерігачі”, які розташовуються на місці звичайного дверного вічка мають деякі переваги: по-перше, не привертає до себе зайвої уваги; по-друге, охоплює всю необхідну площу, яка перебуває біля дверей. Так як камера розташовується в центрі, на моніторі однаково видно всі частини майданчика. Камери, які кріпляться збоку будуть більш помітні, але це може піти на користь – зловмисники побачать, що господарі зробили підвищені заходи безпеки, і не будуть ризикувати своєю свободою, вламываясь в такий будинок.
 2. Система. Спосіб підключення визначає, як будуть передаватися дані. Переваги тут на боці бездротового видеоглазка, так як в цьому випадку дані можна отримувати навіть на мобільний пристрій. Що стосується проводів, то їх можна з’єднати з монітором, що знаходяться в приміщенні. Перебуваючи за межами будинку, побачити своїх відвідувачів ви вже не зможете. Ще один плюс бездротового варіанту – його набагато легше встановлювати.
 3. Властивості і технічні характеристики. Коли ми вибираємо відеовічко у двері, найбільше уваги приділяємо якості зображення. Тут не секрет, що чим дорожче прилад – тим він краще. Економ варіантом можна назвати чорно-білі видеоглазки, які монтують окремо від звичайних. Дозвіл тут не дуже хороше, тому розгледіти відвідувачів можна не завжди, необхідно відповідне освітлення. Є також чорно-білі з ІЧ – підсвічуванням. Дозвіл тут трохи краще, та і монтується прилад легше. Мінус – варто цей варіант вдвічі дорожче попереднього. Кольорові видеоглазки найчастіше монтуються на місце звичайних, що робить їх максимально непомітними.

Як встановити відеовічко в металеві двері своїми руками

Додаткові можливості видеоглазков

Монтаж даного пристрою під вхідні двері дозволить вам відчувати себе в більшій безпеці. Деякі моделі мають вбудовані датчики руху, які дозволяють бачити вас всіх, хто проходить повз вашої двері. Також підвищити рівень безпеки допоможе відеозйомка, завдяки якій ви будете знати про всіх своїх відвідувачів навіть тоді, коли вдома нікого немає.

Як встановити відеовічко в металеві двері своїми руками

Що потрібно, щоб зробити відеовічко своїми руками

Для цього нам знадобитися:

 • – аналогова камера JVC;
 • – ТБ-тюнер;
 • – HP-комп’ютер;
 • – 5 метрів дроту.

Як встановити відеовічко в металеві двері своїми руками

Варто попередити, що самостійний монтаж камери в цьому випадку може завдати чимало клопоту. Особливо якщо камера відрізняється своїми великими розмірами. Що стосується бездротової системи, то зробити її самостійно досить складно, та й недешево. Тому простіше визначитися, який з варіантів буде для вас оптимальним (підійде економ, чи потрібен більше надійний “доглядач”) і просто здійснити монтаж.

Встановлюємо відеовічко своїми руками

Складність монтажу залежить від типу вашого видеоглазка. Бездротовий встановити буде легше. Основне завдання – добре закріпити камеру. Якщо ви вирішили встановлювати її в дверях, тоді потрібно заздалегідь виміряти їх товщину, щоб підібрати відповідний розмір камери. Потрібно також розуміти, що в металеві двері встановити прилад трохи складніше, ніж дерев’яні.

Що стосується пристрою, яке ми називаємо монітором, то його просто прикріплюєте в коридорі будь-яким зручним способом. Можна просто поставити на поличку. Головне щоб на ньому добре відображалося все, що відбувається ззовні.

Видеонаблюдатель – це хороша можливість убезпечити себе і свій будинок, завжди бачити своїх гостей і спокійно відкривати двері, незалежно від часу доби. Дорогий або не дуже, з проводами або бездротової, кольоровий або чорно-білий – вибір тут настільки великий, що знайти підходящий варіант буде зовсім нескладно

Главная / Монтаж / Як встановити відеовічко в металеві двері своїми руками
Вверх