Як і чим відкрити ручку міжкімнатних дверей без ключа

Невдача. Несподівано закрили міжкімнатні двері. Слюсаря чекати довго, а конструкцію ламати не хочеться. Потрібно спробувати відкрити її так, щоб і швидко і якісно. Тепер основне питання: як? Як відкрити міжкімнатні двері без ключа, якщо потрібних інструментів під рукою немає, а курсів по злому замків відвідувати не доводилося? До щастя, мова йде не про вхідних дверях, а про тих, де система замків зовсім проста, тому проблему досить легко вирішити.Як і чим відкрити ручку міжкімнатних дверей без ключа

Коли в кімнату зачинилися двері, потрібно в першу чергу оглянути замок і зрозуміти систему його роботи. Також варто визначити, до якої категорії він належить.

Є три основних види замків, які найчастіше встановлюють у міжкімнатних дверей:

 1. Замок-засувка.
 2. Замок врізний з фіксатором.
 3. Замок під ключ.

Відкриваємо замок-засувку

Це найпростіший і найпоширеніший замок, який встановлюють у міжкімнатних дверей, тому відімкнути його зовсім неважко.

Предмети, за допомогою яких можна перемогти замок-засувку:

 • пластикова картка;
 • ніж;
 • пилочка для нігтів;
 • тонка лінійці.

Найлегше виконати дану операцію за допомогою ламінованої картки, яка досить міцна, але при цьому добре згинається.

Інструкція:

 1. Візьміть картку (ніж, напилок або інше) і просуньте її в тому місці, де розміщена засувка.
 2. Коли картка досить добре зайшла всередину, притисніть її до одвірка і сильно натискаючи, качайте і направляйте на засувку.
 3. Після цього починайте поступово згинати картку, направляючи у бік від ручки. Коли буде чутний звук, що означає, що засувка зрушилася, можна пробувати отмыкать.

Увага: Якщо скошена частина засувки знаходиться з вашого боку, вирішити проблему, користуючись цією інструкцією, буде дуже легко. Якщо ж ні, завдання трохи ускладниться. У цьому випадку спробуйте взяти довгий предмет, повністю просунути на іншу сторону і після цього намагайтеся тягнути на себе, виконуючи ті ж рухи.Як і чим відкрити ручку міжкімнатних дверей без ключа

Як відкрити врізний замок з фіксатором

Допоміжні предмети:

 • в’язальна спиця;
 • шило;
 • шпилька;
 • пилка.

Тут механізм більш складний, тому часу на його злом може знадобитися трохи більше. Необхідно взяти тонку спицю і вставити її в свердловину. Коли предмет опинився всередині, треба постійно його провертати, штовхаючи то вниз, то вгору. Весь цей час слід уважно прислухатися до звуків. Завдання – наткнутися шпилькою на рухому частину замку і відразу ж на неї натиснути. Як тільки вийде це зробити, можна буде входити в кімнату.

Легкий спосіб відкрити замок з ключем

Якщо зачинилися двері з замком, а з протилежного боку залишилася частина ключа, вирішити проблему можна спосіб, який нам часто демонструють у фільмах.

Тут нам знадобитися:

 • невеликий аркуш паперу;
 • ніж/ пилочка/ шпилька і так далі.

Перше, що потрібно зробити – просунути знизу під дверима лист, залишивши невелику його частину зі свого боку. Лист повинен бути обов’язково під замком. Після цього потрібно взяти шпильку і помістивши її в свердловину, почати поступове, плавне виштовхування ключа. Коли він випаде і опиниться на аркуші паперу, його можна акуратно пересунути на свою сторону і без зайвих труднощів просто повернути ручку і вийти.

Якщо двері із замком зачинилися, але ключа там з якоїсь причини не виявилося, можна використовувати спосіб, який описувався перед цим (врізний замок з фіксатором).

У разі, коли після численних спроб вирішити проблему так і не вийшло, краще перестати витрачати зайві сили і просто викликати професійного слюсаря. Він не тільки швидко впоратися з цим завданням, але і нічого не пошкодить при цьому.

В екстрених ситуаціях, коли ні на спроби з самостійним відкриттям, ні на очікування професіонала часу немає, найкраще забути про гроші і просто зламати дверну ручку. Даний спосіб потрібно застосовувати тільки тоді, коли це справді необхідно (в кімнаті залишився дитина, яку потрібно терміново забрати; сталася якась поломка; почалася пожежа і тощо). В інших ситуаціях, коли час не підганяє, можна пробувати вирішити задачу самостійно.

Главная / Фурнітура / Як і чим відкрити ручку міжкімнатних дверей без ключа
Вверх