Відеодзвінок для вхідних дверей у квартиру

Прагнучи забезпечити безпеку собі і своїм близьким, люди вибирають різні пристрої і пристосування. Відеодзвінок для вашої квартири відмінно підійде для цих цілей. Він дозволить уникнути потенційно небезпечного контакту з незнайомими людьми, підвищуючи, таким чином, рівень вашої безпеки і збереження речей і майна.

відеодзвінок

Принцип роботи

Дверний відеодзвінок складається з таких складових:

  • монітор;
  • панель виклику;
  • шлейф.

склад

Монітор зазвичай кріпиться біля вхідних дверей. Він може бути кольоровим або чорно-білим, оснащеним трубкою і/або динаміком для гучного зв’язку і мати кілька кнопок для управління пристроєм. З його допомогою окрім установки користувальницьких налаштувань можна побачити, що відбувається на майданчику перед дверима, включити або вимкнути запис, переглянути відео та фото файли. Дорогі моделі виробів сумісні з комп’ютером або телевізором, тому зображення може виводитися на їх екран.

Панель виклику оснащена кнопкою і відеокамерою, яка фіксує все, що відбувається перед вашою вхідними дверима. Її виконують з антивандальних матеріалів, щоб захистити від впливу зовнішнього середовища і зловмисних дій відвідувачів. Залежно від функціональних можливостей пристрою, вона може мати додатково динамік, мікрофон і інфрачервоний випромінювач.

Шлейф з’єднує панель виклику з монітором. У виробах люкс класу для цього застосовується бездротовий зв’язок.

відео

При натисканні на кнопку дзвінка лунає сигнал і автоматично починається фото або відео зйомка відвідувача. Бачачи прийшов людини, ви можете з ним поговорити, впустити всередину або проігнорувати гостя.

Функції і додаткові можливості

Відеодзвінок для дверей відноситься до охоронних пристроїв. Він має наступні стандартні функції:

  • за допомогою звукового сигналу дає знати про прихід гостей або відвідувачів;
  • . при натисканні на кнопку включає запис або виробляє фотозйомку;
  • виводить на монітор картинку з тим, що відбувається на майданчику;
  • дає можливість дистанційно відкривати двері.

Крім того, дверні відеодзвінки можуть забезпечуватися додатковими можливостями.

  • інфрачервона підсвітка камери дозволить вести зйомку в повній темряві;
  • передбачений аудіоканал дає можливість розмовляти з гостем;
  • включення запису при надходженні сигналу з датчика руху;
  • можливість віддаленого відеоспостереження з допомогою інтернет технологій;
  • функція автовідповідача.

техно
Крім того, можна підключити кілька камер і поставити ще одну домашню панель. Додаткові пристрої спостереження дозволять отримати картинку «мертвих зон», які не проглядаються з основного. А ще один монітор виправдано встановлюють у двоповерхових або просто великих будинках.

На що потрібно звернути увагу при виборі відеодзвінка

При виборі пристрою є ряд технічних характеристик, на які варто звернути увагу.

  • Кут огляду відеокамери. Чим він більше, тим більш повну картинку того, що відбувається перед вхідними дверима ви зможете отримати.
  • Обсяг пам’яті для запису. Дзвінок з відеокамерою має вбудовану пам’ять і роз’єм під карту пам’яті.
  • Кількість додатково підключаються елементів. Для розширення можливостей системи цей показник дуже важливий. Так, у деяких приладах передбачена можливість підключення аудіотрубки і до 4-х камер стеження.

Установка та її особливості

Дзвінок, оснащений відеокамерою, зазвичай продається в комплекті з монітором. До них йде докладна інструкція з покроковим описом установки. Тому встановити такий пристрій можна самостійно, без допомоги фахівців. Купуючи додаткове обладнання, наприклад, ще одну камеру, важливо стежити за тим, щоб вона була сумісна з вашим видеозвонком. Але, вирішуючи встановлювати прилад самостійно, потрібно пам’ятати, що від якості монтажу залежить надійність його роботи і термін служби.

Встановити бездротової відеодзвінок в квартиру не складно. Потрібно лише закріпити панель виклику і відповідь пристрій з монітором в потрібних місцях. Їх харчування, як правило, автономне.

З дротяними приладами справа йде складніше. Сам домофон в квартирі живиться від мережі 220В. На викличну панель від нього через виту пару подається напруга 12В. Таким чином, потрібно прокладати кабель, який буде пов’язувати обидва елемента приладу, подавати харчування і відеосигнал. Якщо ви хочете встановити додаткові камери або другу домашню панель, то до них теж потрібно прокласти кабель.

Перед початком монтажу визначитеся з тим, скільки камер ви будете ставити і в яких місцях. Починати роботу потрібно з прокладання проводу. До місця установки домашньої панелі повинен бути підведений провід 220В. Його потрібно закладати при проведенні проведення або під час ремонту. Потім прокладаємо виту пару до викличної панелі і додатковим камерам. Її необхідно заховати в спеціальні короби для дотримання правил пожежної безпеки. В останню чергу кріпляться панелі відеодзвінка. Яка з них буде встановлена першою, не має значення.

Якщо ж ви вирішили не ламати голову і заплатити гроші за установку, то фірми, які продають відеодзвінки, пропонують додатково послуги з монтажу системи.

Відеодзвінок для вашої квартири не тільки модний аксесуар, але і потрібний і корисний пристрій. Він дозволить менше хвилюватися за незнайомих відвідувачів. Маючи такий прилад, ви будете впевненіше себе почувати, залишаючи дітей самих вдома. У разі приходу нежданих гостей вони завжди зможуть їх побачити і зв’язатися з вами по телефону

Главная / Фурнітура / Відеодзвінок для вхідних дверей у квартиру