Відкриваємо навісний замок без ключа

Якщо ви навісили на двері великий надійний навісний замок, а потім втратили від нього ключі – це ситуація прикра, але можна виправити. На жаль, будь-який навісний замок для гаража або для комори можна розкрити, особливо якщо є якась практика володіння інструментами. Відкриваємо навісний замок без ключа

Не дивлячись на уявну простоту, хороший навісний замок має досить складний механізм. Саме тому йому довіряють безпеку самого цінного – різних видів транспорту в гаражі, обладнання на складі, інструменти в сараї. Однак і його можна розкрити підручними засобами. Отже, як відкрити навісний замок.

Як відкрити амбарний навісний замок

Скріпка, невидимка або дріт – улюблені матеріали зломщика. Класичний спосіб відкривання замків, який завжди демонструється в детективних серіалах і є дійсно ефективним – відкривання двома скріпками. Скріпки потрібно загнути буквою Г. Першу вставити в свердловину і почати обертати, намагаючись привести в рух механізм замка. Коли ви відчуєте, що зачепили механізм, утримуйте його однією рукою, а другий вставте другу скріпку в верхню частину замку. Шукайте на дотик штирі і піднімайте їх по черзі. Коли все штирі будуть підняті, далі повертайте першу скріпку і замок відкриється. Відкриваємо навісний замок без ключа

Як відкрити кращі навісні замки

Навісні замки бувають дуже різними: відрізняються за ціною, розмірами, конструкції. Навісний замок на гараж природно відрізняється від замочка, яким закривають багаж. Хоча і той, і той є навісними замками.

Найбільш поширені навісні замки на пружині. Ця конструкція застосовується і для захисту вмісту комори і для збереження цінностей в багажі. В гараж такий замок зазвичай встановлюється в якості додаткового. Щоб відкрити такий замок, потрібно впливати на внутрішню пружину. Необхідно підібрати такий матеріал, який буде оптимально співвідноситися з розмірами замку: скріпку або цвях. І намагатися їм впливати на пружину.

Як зламати навісний амбарний замок з циліндровим механізмом? Просто потрібно зруйнувати секретний механізм замку. Найдоступніший спосіб – звичайне вкручування саморіза за допомогою шуруповерта в циліндр замка, а потім виривання зруйнованого механізму обценьками.

Є ще один простий спосіб, який дозволяє зберегти замок після розтину. Потрібно взяти бляшанку, відрізати дно і кришку, а циліндр розрізати навпіл. Беремо одну половинку і вирізаємо з неї Т-образну фігуру, ніжка якої повинна бути такої довжини, щоб спокійно обернути дужку. Звертаємо ніжку півколом навколо дужки і вставляємо в отвір між дужкою і корпусом. Провертає конструкцію по колу. Зробивши повний оборот, тягнемо за дужку і відкриваємо замок. Відкриваємо навісний замок без ключа

Існують і спеціальні інструменти – відмички, які застосовуються для розтину замків. Якщо у вас є друг слюсар з таким набором – вважайте, що вам пощастило. Відмичкою можна відкрити будь-яку конструкцію замка за пару хвилин.

Як зламати навісний замок

Однак є і менш інтелектуальні методи розтину замку, але, тим не менш, такі ж ефективні. Найпростіший варіант – особливо дієвий для розтину китайських брендів – це болгарка. Китайська сталь зазвичай хоч трохи, але м’якше, ніж у вітчизняних виробників. Тому, приклавши максимум старань, за цілком короткий проміжок часу можна перепиляти дужку і зламати замок без всяких хитрувань. Дужку китайського замку можна спиляти ножівкою, перекусити Болторізи або різаком для арматури.

Є ще один спосіб відкрити китайський навісний замок при відсутності болгарки. Болгарка є не у кожного, а ось лом безумовно повинен бути в господарстві в наявності. Тут потрібно груба чоловіча сила. Лом потрібно помістити між дужкою і корпусом замка. Кінець брухту з силою потрібно піднімати вгору, а протилежний кінець опускати з усією силою. При вдалому збігу обставин і достатній зусиллі дужка вискочить з пазів. Але цей метод може і не спрацювати. Відкриваємо навісний замок без ключа

Який навісний замок найнадійніший

Прочитавши в цій статті як можна розкрити надійний навісний замок, будь-який власник комори і гаража задумається як же забезпечити безпеку гаража та інших приміщень. Для цього необхідно просто купити більш надійний замок ніж той, який ви розкрили і ключі до нього покласти в надійних місцях, щоб до них був доступ, якщо ви не можете знайти свій.

Вибирайте в гараж великий замок з міцної сталі і товстої міцної дужкою. Чим товщі дужка, тим менш ефективний лом. Вибирайте замок з найбільш сучасною конструкцією механізму. І намагайтеся більше не опинятися в такій ситуації. Щоб замок не заклинило, краще забезпечити своєчасний догляд за ним – мастило. Мастильні матеріали випускаються у великому асортименті виробниками замкових систем. Як тільки ви відчули, що замок заклинює – поміняйте його. Відкриваємо навісний замок без ключа

У разі ж якщо вам потрібно відкрити замок терміново і у вас немає часу на отримання цікавого, але не завжди потрібного досвіду щодо розкриття замку скріпкою – краще викликати службу розтину замків, у яких є всі необхідні інструменти, а також приголомшливий досвід розкриття систем будь-якої конструкції. Мало того, досвідчений майстер зможе таким чином відкрити замок, що він залишиться повністю працездатним і придатним до подальшої експлуатації.

Главная / Фурнітура / Відкриваємо навісний замок без ключа
Вверх