Перекодування замка вхідних залізних дверей своїми руками

Перекодування дверного замка може стати необхідністю в різних випадках. До найчастішим ситуацій, які призводять до заміни замкового коду, є:

  • втрата ключа, внаслідок якої в оселі може проникнути знайшов його осіб;
  • ремонтні роботи. Коли наймані працівники використовують ключ від вашої вхідних дверей, варто замінити код дверного замка. Сумлінність робітників не завжди можна гарантувати і під час ремонтних робіт хто може зробити дублікат або зліпок ключа;
  • оновлення замкових механізмів для покращення рівня безпеки. Це необхідно зробити через деякий період часу після початку використання замку. Оновлення проводять у разі зниження надійності замку і для періодичної профілактики раз на півроку.

Завдяки досить простим діям по перекодуванні дверного замка, вам не доведеться купувати новий запірний механізм або змінювати в ньому личинку. Перекодований замок складніше зламати і ви зможете не переживати про свою безпеку.

Як здійснити перекодування замка самостійно

При установці нової двері з перекодируемым замком, господарю вручають комплект ключів (включаючи запасні) і ключ для зміни замкового коду.

Перекодування замка вхідних залізних дверей своїми руками

Сама процедура, у ході якої здійснюється перекодування замка, вимагає близько 5 хвилин вашого часу. Виконують це як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони замку. Робота проводиться дуже обережно, щоб не пошкодити замок.

Перекодування замка виконується таким чином:

  • двері відкривають і повністю повертають у замку ключ, щоб повністю вискочила засувка. Далі в отвір, що знаходиться під засувкою, вводять спеціальний перекодовуючий ключ і притискають його всередину замку двері до самого кінця. Потім повертають ключ до відмови проти годинникової стрілки і тільки після клацання його виймають;
  • далі в замок вводять новий ключ (який йде в комплекті) і повертають засувку у вихідне положення шляхом повторного повороту ключа в замковій щілині;
  • перекодування вироблена і тепер необхідно кілька разів відкрити і закрити замок для того, щоб переконатися, що пристрій нормально функціонує.

Перепрограмування кодових замків

Така захисна система має спеціальну секретну комбінацію кодів, використовувану для відмикання замка.

Перекодування замка вхідних залізних дверей своїми руками

Перекодування здійснюють таким чином:

  • відкривають двері і повністю демонтують панель на задній частині замку, щоб отримати доступ до кодовою пластин;
  • відкручують спеціальні фіксуючі болти і оглядають пластини, звертаючи увагу на зрізи пластин, які беруть участь у кодовій комбінації. Зрізи цих пластин повинні звертатися всередину замковій конструкції, а інші зрізи пластин, що не беруть участь у кодовій комбінації направляються назовні;
  • далі, для перекодування, пластини, що входять у комбінацію, вилучаються і вставляються зрізами назовні. Потім вибирається нова комбінація і зрізи пластин, які беруть участь у комбінації, повертаються всередину запірного механізму;
  • захисну панель закріплюють на її місце і фіксують гвинтами.

У випадку, коли використовується дорогий запірний механізм сучасного покоління, найкращим виходом із ситуації буде звернення для перекодування до досвідченого фахівця. Він знає всі тонкощі роботи захисних систем, тому легко впорається з таким завданням.

Перекодування замка в китайській двері

Найлегше здійснюється перекодування замків китайської двері. Такі двері, як правило, йдуть з замками, які мають три різних комплекту ключів.

При цьому існує можливість дуже простий автоматичного перекодування з використанням нового комплекту ключів.

Господар двері може вставити і використовувати ключ з будь-якого з трьох наборів тільки раз, а введення нового ключа анулює дію попереднього. Після першого перекодування замок відкривається тільки ключами другого набору, після другої – ключами третього набору.

Перекодування електронного замка

Перекодування замка вхідних залізних дверей своїми руками

Щоб здійснити перекодування сучасного електронного замка, необхідно мати спеціальне обладнання і певні навички. Деякі види таких замків можна перепрограмувати досить простим методом. Необхідно просто відкрити двері і набрати на замку спеціальну комбінацію цифр, яка перемикає систему на режим програмування. Далі вводиться новий код, і підтверджуються дії, після чого залишається тільки перевірити роботу перепрограммированного замку.

Самі нові моделі електронних замків перепрограмувати самостійно дуже складно. Для цього краще найняти кваліфікованого майстра, що має спеціалізоване обладнання і знає коди до перепрограмуванню замків.

Главная / Фурнітура / Перекодування замка вхідних залізних дверей своїми руками
Вверх