Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей: народні прикмети

Незалежно від розміру квартири і кількості кімнат, в будь-якому житлі багатоквартирного типу передбачено наявність коридору чи передпокою. Це може бути невеликий куточок між санвузлом та стіною сусідньої квартири, довге і вузьке приміщення з кімнатами на обидві сторони від нього або досить пристойне приміщення з розмірами 3х3 метра і більше. У таких приміщеннях зазвичай не планують встановлення великої кількості предметів меблів, крім шафи-купе, тумби для взуття, комода і, звичайно, дзеркала. Розставляти цю нечисленну меблі господарі можуть на власний розсуд і ергономічності. Обізнані люди, знайомі з методиками фен-шуй та іншими народними прикметами, задаються обов’язковим питанням: «чи Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей?» Знавці і народні прикмети дають на це питання негативна відповідь і ось чому. При монтажі вхідних дверей і дзеркал один проти одного, не можна зупинити потоки позитивної енергії. При такому розташуванні вони будуть покидати квартиру. Самим раціональним аргументом, що говорить проти розташування відображає дзеркала проти входу, є факт страху і несподіванки. Увійшов людини може злякати своє відображення, яке він може прийняти за незнайомця.

Чому не можна вішати дзеркало навпроти дверей у квартирі

Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей: народні прикмети

Всі джерела фен-шуй забороняють установку дзеркала навпроти дверей, що веде на вулицю або квартири. Вони стверджують, що при такому розташуванні буде порушено рух накопиченої енергії. Такі ж думки (за вченням фен-шуй) є з приводу розміщення дзеркал навпроти вікон, вентиляційних отворів, тобто будь-порталу, який з’єднує кімнату з зовнішнім середовищем. З таким трактуванням солідарні багато народні прикмети, які говорять про те, що дзеркало навпроти вхідних дверей приносить в будинок хвороби, неприємності, сварки, порожні грошові витрати, інші негаразди.

Дзеркало і вхідні двері один проти одного в тісному коридорі

Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей: народні прикмети

Вихід з будинку кожного з нас супроводжується останнім штрихом – погляд у дзеркало. До цього вдаються всі дорослі мешканці і більшість дітей. При цьому людина повністю одягнений, і бачить себе таким, яким його побачать люди на вулиці: пальто, шапку, чоботи. Найзручніше поглянути на себе вже при виході в передпокої, а не йти у вітальню або ванну кімнату. Але наші квартири не завжди розраховані на зручність і, тим більше, на вчення фен-шуй. У деяких з них не знаходиться іншого місця, ніж перед вхідними дверима. Крім того, у багатьох коридорах монтують шафи-купе із дзеркальною поверхнею. Це дуже зручно, красиво і практично. Але дзеркала часто дивляться прямо на вхідні двері. Проводячи монтаж такої меблів у квартирі, багато жителів не знайомі з ученням фен-шуй, а дізнаються про заборону вже після установки. А меблевики і дизайнери, люди дбайливі, не звертають уваги на різні прикмети, їх більше цікавить власний дизайн і грошове питання. Тому вони не «зациклюються» над тим, чи можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей у збиток своєму дизайнерським задумом.

Як правильно повісити дзеркало

Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей: народні прикмети

Багато хто з вас усвідомили, де не можна вішати дзеркало з фен-шуй і народним прикметам. Краще всього повісити його в передпокої на одній зі стін, але не навпроти вхідних дверей. Якщо така установка неможлива, є ще декілька відповідних варіантів:

 • установка дзеркальної поверхні з внутрішнього боку меблевого шафи;
 • монтаж дзеркала на самій вхідних дверей зі сторони квартири;
 • установка дзеркала під кутом для того, щоб змінити (переломити) пряме рух позитивної енергії з дому;
 • установка дзеркального полотна не строго напроти вхідних дверей, а трохи в сторону. Ту частину дзеркала, яка буде видно при вході, можна трохи закрити картинкою, магнітом, замальовкою.

Є ще один варіант – ставити дзеркало в зручному місці і прибирати його. Але це не вважається практичною справою.

Можна вішати дзеркало навпроти дзеркала

Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей: народні прикмети

Багато дизайнери, бажаючи розширити простір невеликої або вузького коридору, радять розширити його за рахунок установки дзеркал і світильників. Іноді їх дизайнерський хід спрямований на розташування дзеркал один проти одного. Для майстрів дизайну це – особливе досягнення. Народні прикмети говорять, що ставити дзеркала один напроти одного не можна у зв’язку з тим, що може утворитися «коридор, де можуть бродити привиди і темні сили».

Прикмети з дзеркалом навпроти вхідних дверей

Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей: народні прикмети

Знавці замовчують про те, як будуть вести себе життєві потоки позитивної енергії при тому, коли дзеркало буде стояти напроти дверей в кімнату, а не на вулицю. Судячи з їх трактувань – це не приносить шкоди. Але не можна допускати розміщення дзеркал один навпроти одного і проти вхідних дверей. Розташування дзеркала напроти вхідних дверей з російським прикметами загрожує:

 • вимиванням в порожнечу з дому накопиченої дзеркалом позитивної енергії;
 • моральним і фізичним виснаженням господарів;
 • небажанням повертатися додому з роботи або прогулянки;
 • приходом «небажаних» гостей;
 • розтратою грошей;
 • ослабленням здоров’я;
 • відходом з будинку удачі і хорошого настрою.

Багато людей не вірять у різні прикмети та методики. Їх не цікавлять сумнівні заходи про те, чи можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей. І це – їх право. Але віра і застереження – різні речі. Краще не підставляти свою енергетику під удар за рахунок таких дрібниць, як нераціональне розміщення дзеркала щодо входу. Якщо ви правильно визначтеся з тим, можна вішати дзеркало навпроти дверей, то у вашому домі запанує добробут і лад, мир і спокій. Радість прийде в дім, а удача буде завжди супроводжувати господарям.

Главная / Фурнітура / Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей: народні прикмети
Вверх