Чому не можна спати ногами до дверей і ще 4 сонних заборони

Багато з цих речей – просто забобони. Але деякі мають під собою цілком наукове обґрунтування.

Які у вас плани на вихідні? Якщо ви збираєтеся гуляти, йти в кіно, в гості або зустрічатися з друзями, ми вам від душі заздримо. Тому що багато в цей тьмяний час хочуть тільки спати. Нічого поганого тут немає, але робити це потрібно правильно, дотримуючись деякі заборони. А ось які з них дійсно варто враховувати, закриваючи за собою двері спальні, вирішувати вам.

Не можна спати ногами до дверей

Чому не можна спати ногами до дверей і ще 4 сонних заборони

Феншуй цього робити дійсно не радить. Вважається, що енергія, яка циркулює в людському тілі, легко витікає через двері, поки ми спимо. А скандинави і слов’яни вважали двері порталами в інший світ. Уві сні душа може вийти за двері, заблукати і не знайти дорогу назад. Крім того, двері відкриває ворота в темний світ, звідки можуть прийти злі сутності і заволодіти душею сплячого. Перша ознака, що Вас ночами турбують ці самі сутності, – кошмарні сни, ви весь час прокидаєтеся, а вранці відчуваєте себе розбитим.

Психологи ж кажуть, що багато хто воліє весь час тримати двері в поле зору, навіть уві сні. Це дозволяє відчувати себе комфортніше-ногами в двері.

Ну, а народне марновірство говорить, що ногами в двері виносять небіжчиків. І спати в такому положенні-значить, накликати смерть.

Втім, єдина причина пересунути ліжко так, щоб спати головою до дверей, – ваш власний комфорт.

Не можна спати навпроти дзеркала

Чому не можна спати ногами до дверей і ще 4 сонних заборони

У спальні не радять вішати дзеркала: вважається, що спляча людина не повинна відображатися в дзеркалі, інакше бути біді. Це може негативно вплинути і на сімейні відносини. Якщо вже вам так необхідно дивитися на своє відображення вранці, повісьте дзеркало всередині шафи (на внутрішній стороні дверцят), так ви зможете дотримати правила і задовольните свої бажання.

Не можна ставити в спальні кімнатні рослини

Чому не можна спати ногами до дверей і ще 4 сонних заборони

А ось це правда. Днем квіти трудяться нам на благо: виробляють кисень, очищають повітря. Увечері ж, коли сонячного світла немає, рослини дихають точно так же, як і ми, споживаючи дорогоцінний кисень. Так що або кватирку відкрийте, або Квіти доведеться видворити назовні. До речі, букети в спальні теж тримати не варто. Через сильний аромату ви ризикуєте заробити головний біль і не виспатися.

Не можна спати головою до вікна

Чому не можна спати ногами до дверей і ще 4 сонних заборони

Це марновірство зростає звідти ж, звідки прикмета про двері. Раз ногами до дверей-то головою до вікна, логічно ж! За прикметами, у вікна ночами любить заглядати нечисть, забираючись в голову до людини. Однак єдиний реальний ризик, якому ви себе піддаєте, засинаючи головою до вікна, – це замерзнути через протяг. Ну, а феншуй рекомендує просто не ставити ліжко на лінії ліжко – вікно.

Не можна спати при світлі

Чому не можна спати ногами до дверей і ще 4 сонних заборони

Це зовсім не забобон. Це медичний факт: спати потрібно в повній темряві. Якщо в кімнаті є джерело світла або спальня Освітлена через вуличних ліхтарів, в організмі порушується вироблення мелатоніну, гормону сну. Через це ми відчуваємо себе втомленими і розбитими вдень. І навіть їсти починаємо більше, щоб допомогти організму впоратися зі стресом.

 

Главная / Фурнітура / Чому не можна спати ногами до дверей і ще 4 сонних заборони
Вверх