Вибір дзвінка з камерою на двері в квартиру

Технологічний прогрес вдосконалює всі механізми, які винаходить і використовує людина. Дверний електричний дзвінок не виняток. Починаючи з простих механічних пристроїв, що залежать від електрики і проводів, цей процес перетворив дзвінки в зручні бездротові електронні прилади з безліччю можливостей і функцій. Нововведення виражені не тільки у відсутності фізичного зв’язку між кнопкою та відповідної звукової панеллю, але і в оснащенні камерою, датчиком руху і записом звуку.

бездротової

Види пристроїв

Вирішуючи встановити бездротової дверний дзвінок у квартиру, потрібно знати, ніж один прилад може відрізнятися від іншого. Вироби різняться в залежності від принципу харчування та поділяються на такі види:

  • працюють від мережі;
  • працюють від автономного джерела живлення.

Бездротові дзвінки, які працюють від електрики, можуть під’єднуватися до проведення квартири або працювати від розетки. Перший варіант правильно називати електромеханічним. Такі вироби вже майже не виробляються, їм на заміну прийшли електронні пристрої. Другий варіант передбачає наявність вилки на корпусі приладу, яку для його роботи потрібно увіткнути в розетку.

від мережі

В якості поживного елемента автономних приладів можуть виступати батарейки або акумулятори.

дзвінок

Переваги та недоліки

Бездротовий дзвінок для дверей має як свої переваги, так і недоліки:

  1. Головна його перевага в тому, що не потрібно прокладати дроти від кнопки до відповідної панелі. Це особливо актуально, якщо ви ставите дзвінок в приватному будинку або на дачі. Якщо говорити про квартиру, то їх добре встановлювати після ремонту, у разі, коли не передбачена проводка для дверного дзвінка або після встановлення нових вхідних дверей.
  2. Кнопка дзвінка виконана герметично, що дозволяє захистити внутрішню будову і схему від вологи і уникнути короткого замикання.
  3. Бездротової дзвінок з автономним живленням не залежить від електрики, тому будуть працювати навіть там, де його немає.

зарядка

Єдиний їх недолік в тому, що потрібно стежити за зарядом батарей або акумуляторів і міняти їх час від часу. Елемент живлення в кнопці, як правило, довговічний, його заміна потрібно не частіше ніж один раз на кілька років. Відповідь пристрій споживає більше енергії, тому заміна батарейок буде проводитися частіше: один раз в кілька місяців, залежно від інтенсивності використання. Тому вибираючи дзвінок у двері, краще віддавати перевагу приладам з вилкою для розетки.

На що потрібно звернути увагу

Щоб вибрати бездротовий електричний дзвінок для дверей, потрібно звернути увагу на його характеристики і функціональні можливості. Варто виділити наступні пункти.

  1. Частота, на якій він працює, – важливий показник. На неї потрібно звертати увагу, щоб не зіткнутися з ситуацією, коли при натисканні кнопки дверного дзвінка у вашого сусіда реагує і ваш пристрій. Схема прийому сигналу бездротових приладів розрахована на частоти певного рівня. Як правило, у різних дзвінків вони різні.
  2. Дзвінки для дверей з двома кнопками ідеальні для квартир з тамбуром або будинків і офісів з двома входами. Виріб сповістить вас про гостях не залежно від того, в яку двері подзвонить відвідувач.
  3. Бездротової дзвінок для дверей з двома динаміками зручний для використання в офісі або великому будинку. Один можна встановити біля вхідних дверей, а другий – в найдальшій кімнаті, де зазвичай не чути звук приладу.

Пристрої з камерою

Окремо варто згадати про електричний дзвінок з камерою. Він дозволяє дізнатися, хто приходив до вас у вашу відсутність. При натисканні на кнопку, автоматично включається запис на знімну карту пам’яті або інший носій. Встановлювати його потрібно там, де буде забезпечений хороший огляд простору перед вхідними дверима. Вироби з камерою можуть бути відносно простими у виконанні або оснащені додатковими функціями і відповідно більш дорогими.

камера

Бездротові електронні дзвінки з камерою покликані підвищити безпеку життя людей і збільшити ймовірність збереження особистого майна.

Принцип дії та схема

В основу роботи бездротового пристрою покладені радіохвилі. Його схема складається з таких складових:

  • джерело живлення;
  • пристрій відтворення звуку;
  • передавач;
  • схема управління.

схема

Натискаючи на кнопку, яка виступає в ролі передавача, ви посилаєте радіосигнал приймача, яким і є панель з динаміком. Використовуючи такий дзвінок, потрібно пам’ятати, що радіохвилі блокуються або стають слабкіше при переході через залізобетонні конструкції. Тому якщо стіни будинку або квартири армовані, або на шляху сигналу є металева сітка, то робота приладу буде під питанням. Є обмеження в радіусі дії, на який поширюється сигнал. Але він складає не менш 100 метрів, так що мешканцям приватних будинків турбуватися не варто.

Схема дзвінка з камерою більш складна, так як в ній присутні елементи для обробки і запису відеосигналу. Такі пристрої коштують на порядок дорожче.

Установка дзвінка у двері

Встановити бездротової електричний дзвінок не складе ніякої праці. Для цього слід прикріпити кнопку на стіні біля вхідних дверей і відповідну панель в приміщенні. Пристрій на батарейках потрібно тільки включити. Його можна повісити на стіну або покласти на шафу. Блок з вилкою для мережі просто встромляється в розетку.

Купуючи найпростіший бездротової дзвінок для дверей або більш дороге пристрій з камерою, ви, знаючи всі особливості таких виробів, легко зможете вибрати потрібну вам модель.

Главная / Фурнітура / Вибір дзвінка з камерою на двері в квартиру