Як зробити підвіски на двері своїми руками

Створювати цікавий інтер’єр сьогодні досить просто. Навіть без допомоги професіоналів, своїми руками – трохи фантазії, пару походів в магазин і ідеальний ремонт завершено! Адже для того, щоб змінити вигляд приміщення зовсім необов’язково руйнувати стіни, змінювати стать, займатися фарбуванням та іншими трудомісткими речами … Часом, для того, щоб змінити настрій вашого будинку потрібно кілька яскравих штрихів, кілька нових елементів декору, кілька свіжих ідей.

Штори підвіски – новий інтер’єр без ремонту

Найпростішим способом оновити кімнату є підбір аксесуарів, таких як текстиль, наприклад. Оформленням вікон вже нікого не здивуєш – важкі портьєри, драпірування, тонни тканини … А так хочеться легкості, світла, ніжності безтурботності … Якщо ви мислите в тому ж ключі, вам неодмінно варто звернути увагу на штори підвіски, якими їх кличуть в народі.

Як зробити підвіски на двері своїми руками

Називаються вони – серпанок і мають цілий ряд варіантів від консервативних до креативних. Вони відмінно вписуються в будь-який інтер’єр і допомагають зробити приміщення більш живим, яскравим і в той же час легким. Плюс, такий варіант дозволяє заощадити, адже можна своїми руками створити таку невагому завісу і обійтися мінімумом витрат.

Крім вікон, такі штори відмінно підійдуть і до дверей. Сьогодні дуже актуальним інтер’єр з суміщеними приміщеннями і серпанок тут дозволяє розділити кімнату, до того ж, можна обійтися без дверей і зробити міжкімнатні підвіски. Отже, за допомогою таких фіранок можна своїми руками:

  • відмінно зонувати простір, не втрачаючи при цьому площі кімнати,
  • зберегти невагомість і легкість інтер’єру;
  • прикрасити дверний проріз і зробити його центральним елементом декору.

Перевагою такого декору є те, що серпанок не перешкоджає циркуляції повітря, і тому вони ідеальні для балконних дверей, лоджій, терасових дверних і віконних прорізів. Їх нетривіальний вигляд звернув на себе увагу любителів новизни, вони активно Використовуються в сучасних інтер’єрних рішеннях, а також мають місце в класичних дизайнерських підходах.

Як зробити підвіски на двері своїми руками

Підвіски виготовляються з різних матеріалів і мають масу додаткових аксесуарів. Вони можуть бути виготовлені:

  • виключно з ниток, це та сама серпанок, класичний варіант таких штор. Використовуються не тільки самі різні кольори, але і різні фактури, грають з довжиною ниток, їх химерно міксують, а також доповнюють різними аксессуарами. Такі міжкімнатні підвіски відмінно виглядають і на дверях і на вікнах, а можуть просто ділити приміщення.
  • такі фіранки виготовляють зі стеклярусу, бісеру, намистин різних форм і розмірів, дерев’яних елементів. У таких випадках можливо використовувати волосінь або капронові нитки, безбарвні або певної колористики. Примітно, що можна запросто зробити підвіски своїми руками, також це заняття припаде до душі діткам.

Як зробити підвіски на двері своїми руками

Як зробити штори підвіски самостійно

Після того, як ви визначилися зі стилем і фактурною наповненістю, подумайте наскільки впишеться ваша штора в інтер’єр.

Для виготовлення таких штор своїми руками вам буде потрібно вибрати матеріал підходить для вашої ідеї (нитки, волосінь, намистини або інші декоративні елементи); планка або плінтус, який ви зможете встановити в віконний або дверний проріз або підвісити до стелі; шурупи або саморізи; а також ножиці, скотч або липку стрічку. У всесвітній павутині можна знайти безліч схем з малюнками і візерунками, однак, можна придумати ексклюзивну річ і створити її своїми руками.

  1. Планку, на яку ви будете кріпити нитки можна декорувати – використовуйте фарбу, текстиль, папір.
  2. Нанизуємо на основу нитки або волосінь і кріпимо її до потрібного місця за допомогою саморізів, липкої стрічки або інших матеріалів. Рекомендуємо вам “збирати” штору саме в підвішеному вигляді, так ви зможете оцінити симетрію і не зробити помилок.
  3. Декоруємо наші фіранки за допомогою намистин, металевих або дерев’яних елементів, якщо ви вибираєте варіант з використанням активного текстилю, то нитки можна переплести, створити багаторівневі переливи, збагатити їх декоративними доповненнями.

Главная / Декор / Як зробити підвіски на двері своїми руками
Вверх