Штори в кухню на вікна та балконні двері

Чи не кожну оселю має стандартну, звичну для всіх планування. Зрідка забудовники планують вихід на балкон з кухні, а не спальні. При цьому для мешканців такої квартири вихід на балкон може стати справжньою проблемою, тому штори для кухні з балконними дверима неодмінно повинні бути функціональними.

Прості фіранки будуть виглядати занадто просто і банально, тому варто вибрати сучасний оригінальний варіант штор.

Штори в кухню на вікна та балконні двері

Штори в кухню на вікна та балконні двері

Вибираючи штори, варто звернути особливу увагу на такі аспекти:

  • колірна гамма, дизайн оформлення вікна повинні поєднуватися з інтер’єром кухні;
  • полотнище штор має володіти ергономічними структурою: краще не використовувати важкі громіздкі ламбрекени, щільні тканини і багатошаровість;
  • краще вибрати тканину, яку легко відіпрати, адже штори на кухні постійно піддаються агресивним факторам (кіптява, жир, вологість);
  • варто звернути увагу на натуральні тканини, які не спалахнуть за кілька секунд, так як вітер може відкинути штори на працюючу плиту. Якщо все ж вибір припав на синтетичні тканини або тюль, то слід переконатися, що вони оброблені спеціальним протиспалахуючим складом.

Вибір матеріалу

Штори для кухні з балконними дверима вимагають ретельного вибору тканини. Саме через це мудрі господині найчастіше вибирають тканини, за якими легко доглядати, прати і чистити:

  • бавовна;
  • невагома ситцеве тканину або тюль;
  • щільний льон.

Штори в кухню на вікна та балконні двері

Штори в кухню на вікна та балконні двері

Вищевказані тканини мають відмінні експлуатаційні характеристики, а специфіка їх матеріалу, має такі властивості:

  • стійкість до вигоряння від впливу сонячних променів;
  • висока ступінь відштовхування пилу;
  • легкість в догляді.

Прекрасним варіантом стане комбінація декількох тканин. Таким чином, можна створити неординарний інтер’єр для спальні або кухні.

Рулонні штори

Рулонні – це один з зручних і практичних видів штор: їх легко кріпити на вікно і знімати. При цьому фіксувати тканину можливо на будь-який, навіть різної, висоті вікна.

Рулонні штори добре поєднуються з традиційними фіранками і гардинами. З огляду на те, що балкон є функціональною частиною квартири і туди досить часто заходять, прекрасним варіантом стане вибір розсувний або підйомної системи. Вона обов’язково повинна бути немаркою, легко зніматися і бути невибагливою у догляді.

Такі рулонні штори можна підібрати під контур дверної та віконної конструкції, при цьому вони абсолютно не впливають на функціональність дверей.

Якщо рулонні штори мають великі розміри, то їх з легкістю можна використовувати в якості перегородки для ізолювання приміщення, зонування спальні або залу. Таким чином, можна заощадити простір і привнести в інтер’єр цікаві акценти.

Захистити кухонну кімнату від спеки і духоти прекрасно зможуть тканинні штори для вікна. При цьому, їх зовнішній вигляд буде довго радувати око завдяки високій стійкості тканини до вигоряння від сонячних променів.

Римські штори

Цей вид штор потрапив до нас з сонячної Італії, тому їх головна функція пропускати максимальну кількість світла, оберігаючи приміщення від виснажливої спеки.

Полотно штор красиво складається в горизонтальні складки і дозволяє їм добре виглядати при будь-якому стилі інтер’єру. Господарі можуть вибрати штору з будь-яким малюнком або візерунком і привнести в інтер’єр свого житла яскраві акценти. При цьому штори можуть виготовлятися як з легких напівпрозорих тканин, так і з важких, що не пропускають світло матеріалів.

 

Штори в кухню на вікна та балконні двері

Використовуючи такий вид штор, можна дуже легко і недорого змінити дизайн свого житла. Для кімнати з балконними дверима римські штори стануть прекрасним варіантом. Їх можна легко зняти і почистити, легко управляти, підбираючи оптимальну висоту.

Також, римські штори непогано поєднуються з традиційними гардинами і фіранками. Вони виглядають дуже легко і невимушено в будь-якому, навіть самому затейливом інтер’єрі. Будь-яка господиня може зробити такі штори власними руками.

Штори для спальні або залу

При виборі штор для спальні, залу і будь-який інший кімнати з балконними дверима, дизайнери рекомендують звернути увагу на рулонні штори або жалюзі для вікна. Але, використовуючи такі штори, необхідно додати додатковий декор інакше інтер’єр спальні або залу буде виглядати надмірно офіційно.

Прекрасним варіантом для спальні стане комбінація римських штор і портьєр. Зал можна прикрасити класичними прямими шторами.

Також, дизайн залу з балконними дверима можна урізноманітнити використанням тюлю з органзи або вуалі.

Якщо різниця величини вікна в порівнянні з балконними дверима дуже помітна, то слід вибрати прямі штори, які зможуть вирівняти дисонанс. Для цього необхідно створити тканинні стінки з ідеально рівних полотнищ, які будуть гармоніювати із загальним інтер’єром і меблями.

Штори не повинні перекривати балконні двері, тому краще виключити варіант використання ламбрекенів, багатошаровості і важких тканин.

 

Главная / Декор / Штори в кухню на вікна та балконні двері
Вверх