Класифікуючи розсувні двері на: Двері-книжку (два полотна, що складаються при закриванні); Двері-гармошку (кілька складаються полотен);…
Як зробити новорічний віночок на двері самому: ідеї
У Новий рік завжди хочеться чогось незвичайного і казкового, доброго і чарівного не тільки дітям, але і дорослим. Створювати особливий святковий настрій допомагають новорічні прикраси. У кожному будинку з радісним передчуттям чекають Новий рік і готуються до зустрічі – наряджають ялинку, розвішують яскраві гірлянди, прикрашають вікна сніжинками.
Ще одна новорічна традиція, яка стає все більш популярною – це прикраса вхідних дверей гарним новорічним вінком. Це не просто святковий атрибут, а згідно з давньою традицією, що йде корінням в глибоке минуле — символ нескінченного життя, приносить в будинок успіх і щастя. Можна купити готовий вінок на двері в магазинах, але набагато краще і цікавіше змайструвати таку красу своїми руками. Яскравий красивий новорічний вінок на двері не тільки прикрасить вхід в будинок, але і створить особливу святкову атмосферу і затишок. Варіантів як зробити новорічний віночок на двері самостійно дуже багато – фактично для створення вінка можна використовувати все, що підкаже фантазія і уява.
З чого починати робити вінок на двері
Починати майструвати вінок на двері потрібно з каркаса, який повинен надійно і грунтовно тримати всю конструкцію. За основу можна взяти як натуральні (в класичному варіанті) так і штучні підручні матеріали:
- Солома або суха трава, стягнута нитками;
- Вербові прути, лоза від винограду, гілки ялини;
- Скручені і закріплені проводу або дріт;
- Відрізок старої шланга, завалявся в коморі;
- Щільний картон, склеєний у кілька шарів;
- Газетний папір, скручена в щільні джгути та скріплена тонким дротом або нитками;
- Тканина, зібрана у вигляді валика, наповненого ватою або поролоном.
класичного Плетіння вінка
Після того, як зроблена основа для майбутнього новорічного вінка, потрібно визначитися з чого він зроблений. У класичних варіантах вінки на двері робляться з гілок хвойних дерев: ялинки, сосни або ялиці.
Етапи плетіння вінка:
- Беруться пишні хвойні гілочки і нарізаються потрібної довжини.
- Починати плетіння потрібно за годинниковою стрілкою, складаючи гілки одну на одну таким чином, щоб була видна тільки хвоя, а не оголена частина гілок.
- Гілки кріпляться між собою дротом або міцною ниткою, краще всього зеленого кольору під хвою.
- Потім пасе другий шар в протилежному напрямку, щоб надати пишність вінка. Шарів гілок може бути кілька в залежності від товщини та розмірів каркасу під вінок.
- Наступний етап – декорування вінка. Можна обплести вінок стрічкою з атласу червоного кольору, прикрасити позолоченими шишками і горішками, які кріпляться до гілок за допомогою силіконового клею.
Варіанти виготовлення новорічного вінка на двері
Ідеї для новорічного вінка можуть бути самі незвичайні – від класичних варіантів до суперкреативных, головне, щоб він гармонійно і святково виглядав і створював новорічну атмосферу. Замість ялинових або соснових гілок можна використовувати шишки в якості основного елемента і прикрасити їх позолотою, намистинами, бісером, яблуками.
Новорічні вінки роблять із стрічок, бісеру, листівок, фруктів, ялинкових прикрас, кульок, ниток, клубків, мішури, яскравих гудзиків – фантазія не обмежує вибір для декору. Навіть старі CD-диски або пластикові картки підійдуть для створення оригінальних креативних святкових вінків, зроблених своїми руками.
Дуже ефектно і смачно виглядають новорічні вінки, зроблені з цукерок. Особливо вони сподобаються дітям – новорічні свята закінчаться, а такий солодкий віночок ще продовжить задоволення від свят. Оригінальним і ефектним буде вінок, виконаний з попередньо висушених колечок з апельсина, прикрашений ялиновими гілочками. Він не тільки послужить елементом декору, а буде виділяти приємний аромат.
Новорічний вінок можна вішати не тільки на двері – він відмінно виглядатиме і на стіні або на столі. Зроблений своїми руками новорічний вінок на двері, особливо якщо в процесі його виготовлення брали участь діти, буде випромінювати особливу теплу і добру енергетику, що неодмінно принесе в наступному році удачу та успіх для всієї родини.