Вінілові наклейки на вхідні та міжкімнатні двері

Швидко освіжити інтер’єр кімнати можливо із застосуванням вінілових наклейок. Вони мають клейку сторону і абсолютно прості в застосуванні. В залежності від виду поверхні вінілові наклейки можуть бути матовими, глянцевими, ламіновані. Поверхня покривається захисними плівками, поліпшують механічні характеристики. Малюнок наклейок може бути виконаний в стилі абстракції, живопису. Новим напрямком є використання зображень з макросъемками. Наклейки для дверей з краплями води, укрупненими квітами, планетами або водним світом додадуть унікальність будь-якого інтер’єру житлової кімнати або кухні. Обробку наклейками можна проводити як зовні двері, так і всередині. Вінілові наклейки для дверей підходять для будь-яких поверхонь: скляних, дерев’яних, гіпсокартонних, металевих. Цікавим дизайнерським рішенням стануть спільно обклеєні міжкімнатні двері в поєднанні зі стулками шафи і певними ділянками стін.

Декорування дверей купе наклейками

Вінілові наклейки на вхідні та міжкімнатні двері

Міжкімнатні розсувні двері купе застосовують для відділення простору або зонування кімнати. Двері купе виготовляють з різних матеріалів. Вони можуть мати готові дизайнерські рішення або бути підготовленими під самостійне декорування. Наклейки мають величезну кількість виконань, представлених на фото спеціалізованих каталогів заводів виробників. Якщо у наданому асортименті не знайдеться необхідного вам малюнка, існує можливість виготовлення наклейки для дверей за індивідуальними проектами. Ефектно виглядають наклейки з 3D малюнком. Вибравши підходящий дизайн, варто продумати, як саме ви хочете декорувати полотно дверей купе. Обклеювання дверей купе може бути повним глухим або частковим, так зване розставляння акцентів. Перед нанесенням наклейки дверне полотно знепилюють, видаляють залишки фарби та вологи, у разі якщо двері купе була забарвлена. Якщо використовується точкове нанесення етикеток на двері купе потрібно нанести розмітку місць обклеювання. Наклейку наносять за один раз, щільно притискаючи до поверхні дверного полотна. Залишки повітря видаляють чистою сухою ганчіркою.

Переваги

Наклейки для дверей мають ряд незаперечних переваг:

  • простота монтажу і економічність. Наклейки для дверей легко і швидко монтуються. Декорування дверей наклейками не вимагає наявності певних навичок або залучення фахівців.
  • величезний вибір малюнків, а також фактур наклейок. Виробники пропонують широку лінійку товарів наклейок для дверей, шафи, стін. Всілякі кольори і стилі представлені у великій кількості на фото спеціалізованих каталогів, які знаходяться у вільному доступі.
    Вінілові наклейки на вхідні та міжкімнатні двері
  • універсальність застосування. Наклейки на двері легко наносяться на абсолютно гладкі скляні отвори або дзеркальні поверхні. Жоден інший обробний матеріал не володіє такими властивостями зчеплення з усіма видами дверних підстав.
  • швидка допомога у складних ситуаціях. У випадках, якщо двері була подряпана, наклейки просто незамінні. Вони не тільки приховають дрібні дефекти, але і освіжать навіть самі бюджетні двері.
    Вінілові наклейки на вхідні та міжкімнатні двері
  • відмінні експлуатаційні властивості. Наклейки вологостійкі, тому їх можна мити. При бажанні наклейки знімаються з поверхні.

Як правильно вибрати наклейки для дверей

Необхідно переконатися, що перед вами наклейки саме на вініловій основі. Їх дешевими замінниками є наклейки на паперовій основі. Такі наклейки мають низькі експлуатаційні властивості і більше підходять для одноразового оформлення кімнати. Паперові наклейки мають більш товстий шар, що зумовлює погане зчеплення з поверхнею, внаслідок чого вони сповзають. Крім того, паперові наклейки не стійки до впливу вологи, їх можна наносити на міжкімнатні двері ванних кімнат або кухонь.

Вінілові наклейки на вхідні та міжкімнатні двері

Асортимент наклейок включає варіанти, застосовні спеціально для світлопрозорих дверей. Скляні двері декоруються з двох сторін глухим обклеюванням. Тематика наклейок з кожної сторони повинні бути ідентична або пов’язана за змістом.

Вінілові наклейки на вхідні та міжкімнатні двері

Наклейки з об’ємними зображеннями відмінно підходять для вузьких дверних полотен або міжкімнатних дверей для приміщень маленької квадратури. Вони візуально збільшують простір кімнати.

Існують стандартні типорозміри наклейок на двері. Найбільш поширені наступні лінійні параметри: 73х202, 86х202, 97х202, 73х220, 86х220, 97х220. Також можливе виготовлення наклейок будь-яких розмірів під конкретне замовлення.

Главная / Декор / Вінілові наклейки на вхідні та міжкімнатні двері
Вверх