Як пофарбувати металеві двері молотковою фарбою

Для фарбування металевих дверей і воріт добре підходить молоткова фарба. Ця фарба має особливу фактуру, коли висихає — виходить поверхня з цікавим візуальним ефектом, як ніби її відбивали молотком. Молоткова фарба володіє стійкими антикорозійними властивостями, до її складу входять спеціальні силіконові смоли і пігменти металу, які збільшують її щільність і підвищують стійкість до зовнішніх впливів.

Переваги молоткової фарби

Як пофарбувати металеві двері молотковою фарбою

 • Не потрібна попередня підготовка поверхні, що фарбується. У складі фарби вже присутні ґрунтувальні матеріали, що полегшує і покращує процес фарбування, коли немає часу або можливості ретельно очистити поверхню дверей від старої іржі.
 • Молоткова фарба стійка до корозії і швидко сохне.
 • Колір виробів не змінюється і не втрачає своєї насиченості протягом досить довгого часу.
 • Технологія фарбування проста і зручна.
 • Гарний естетичний вигляд. Фарба з молотковим ефектом має різні відтінки, які допоможуть поліпшити зовнішній вигляд металевий дверей. Ковані ворота виглядають дуже ефектно і фактурно, коли для фарбування елементів художньої ковки використовують молотковий фарбу.
 • Молоткова фарба володіє корисною властивістю відштовхувати бруд і пил – пофарбовані вироби завжди виглядають акуратно і не вимагають особливого догляду.

Як фарбувати ворота з металу молотковою фарбою

Як пофарбувати металеві двері молотковою фарбою

Для власників машин дуже важливо, щоб гараж був надійним укриттям і захистом для автомобіля. Крім міцності і надійності кріплення замків, також потрібно, щоб гаражні ворота не боялися дощу, снігу, вологи, морозів, перепадів температур. Для того, щоб ворота гаража не іржавіли – їх поверхня потрібно фарбувати стійкої до корозії фарбою. Оптимальне рішення для захисту поверхні металу від іржі — фарбування молотковою фарбою.

Технологія фарбування дверей з металу фарбою з молотковим ефектом зовсім не складна.

 • З полотна прибирають залишки старої фарби за допомогою щітки по металу або електродриля зі спеціальною насадкою.
 • Поверхня металевої двері ретельно очищається ацетоном.
 • Молоткова фарба має в своєму складі ґрунтувальні матеріали, але для кращого ефекту фарбування робиться ґрунтування поверхні гаражних дверей.
 • Фарбують ворота за допомогою валика або розпилювача. Малярська кисть для фарбування широкій поверхні не підійде – з її допомогою дуже важко домогтися отримання рівномірного шару фарби та відсутність розлучень або патьоків.

Як правильно фарбувати металеві двері валиком

Фарбування валиком ефективно для великих рівних і плоских поверхонь.

 • Перед початком фарбування металевої поверхні, для нанесення першого шару молотковий фарбу розбавляють із співвідношення десять частин фарби до однієї частини розчинника. Наступний шар можна вже не розбавляти.
 • Для роботи краще використовувати валик середніх розмірів.
 • Спочатку фарба наноситься на кути і кромочні частині дверей за допомогою невеликої пензлика, а потім валиком забарвлюється залишилася площа поверхні.
 • Одного шару буде мало – захисні властивості одношарового покриття не так ефективні, ніж при фарбуванні у кілька шарів. Також погіршується і декоративний ефект – якщо шар фарби занадто тонкий, то на висохлій пофарбованої поверхні можуть утворюватися бульбашки. Щоб цього уникнути, наносять додатковий шар фарби.
 • Наступний шар потрібно наносити мінімум через півгодини, почекавши, щоб перший шар трохи схопився на поверхні.
 • При необхідності наносять ще один шар молоткової фарби. Важливо пам’ятати, щоб останній шар фарби був товщий, ніж попередні, щоб не було патьоків і напливів.

Технологія фарбування молоткової фарби за допомогою малярської пензлика

Як пофарбувати металеві двері молотковою фарбою

Пензлик для фарбування поверхні молотковою фарбою використовується на складних фігурних конфігураціях, де потрібна детальна і тонка фарбування. Рекомендується використовувати пензлі з натуральною щетиною. Розбавляти молотковий фарбу при фарбуванні за допомогою пензлика не обов’язково.

На горизонтальну поверхню наносяться два шари фарби. При фарбуванні вертикальної поверхні оптимально буде нанести на поверхню три шари, для того щоб уникнути патьоків. У цьому випадку молотковий фарбу можна розбавити з розрахунку: дев’ять частин фарби на одну частина розчинника. Температура, при якій виробники молоткової фарби рекомендують фарбувати виріб, не повинна бути занадто низька і занадто висока. Оптимальний діапазон: від +5 С до +30 С.

Главная / Декор / Як пофарбувати металеві двері молотковою фарбою
Вверх