Дизайн вхідних і міжкімнатних дверей: поради професіоналів

Залежно від виду застосовуваного матеріалу двері мають абсолютно різні типи: від масивних металевих вхідних до полегшених пластикових. Дизайнерські рішення повинні відповідати типу дверей. Наприклад, досить дивно будуть виглядати ковані решітки, декоруючі пластикові двері. Для міжкімнатних пластикових дверей цілком підійде установка світлопропускаючих прорізів, а для пластикових розсувних можливе застосування фотоплівок. Цей дизайн реально виконати своїми руками. На дерев’яних дверних полотнах розкішно виглядає різання. Такий дизайн міжкімнатних дверей надає інтер’єру приміщення притягальну елегантність. Вибрати варіант виконання унікальної різання можна по фото в спеціалізованих каталогах. Дизайн дерев’яних дверей в квартирі може бути виконаний із застосуванням рідких шпалер, тканин, фарб або дзеркальних поверхонь. Дизайн металевих дверей відрізняється видом фінішного покриття дверного полотна. Крім того, полотно металевих дверей може мати видавлений малюнок або абстракцію.

Конструкційні особливості і дизайн дверей

Дизайн вхідних і міжкімнатних дверей: поради професіоналів

За функціональним призначенням двері бувають: вхідні, міжкімнатні, балконні, зонирующие. Напрямок дизайнерської думки багато в чому обумовлюється конструктивними особливостями дверей і їх функціональним призначенням. Наприклад, для двостулкових розпашних дверей цікавим рішенням може стати заміна однієї зі стулок скляним полотном, або симетрична установка світлопропускаючих панелей в кожну стулку дверей. Для поділяють або міжкімнатних дверей можна використовувати трафаретні розпису, що абсолютно неприпустимо для вхідних дверей у квартирі. Дизайн обертових скляних дверей відрізняється виконанням форм, і не сприймає вставок або щільних фарбувань. Вибрати підходящу саме вам конструкцію дверей можна за допомогою фото в спеціалізованих каталогах. Як правило, фото містять докладний опис конструкції кожної моделі. Дизайн дверей можна підібрати під інтер’єр, однак ексклюзивність додасть декор, виконаний своїми руками. Готовий дизайн та цікаві ідеї можна також знайти за фото у каталогах.

Дизайн розсувних міжкімнатних дверей

Дизайн вхідних і міжкімнатних дверей: поради професіоналів

Розсувні двері увійшли в інтер’єр не так давно, проте швидко зайняли міцні позиції. У них є ряд незаперечних переваг:

  • здатність монтажу в нестандартних вузьких або широких отворах.
  • використання розсувних дверей можливе як міжкімнатних, так і для поділу простору на зони, наприклад в малогабаритній квартирі.
  • готовий дизайн розсувних дверей включає мільйон рішень, докладно представлених на фото заводів-виробників. У такому асортименті знайдеться модель навіть для самого вимогливого замовника.
  • установка розсувних дверей досить проста. Це дозволяє монтувати двері своїми руками. Дизайн двері можна виконати самостійно. Наприклад, дерев’яні полотна розсувних дверей можна пофарбувати, а потім нанеси малюнок через трафарет, або срисовав з фото.

Колірні рішення дверей

Дизайн вхідних і міжкімнатних дверей: поради професіоналів

Від правильного вибору колірного виконання двері залежить кінцевий результат. Якщо колір двері не буде гармоніювати з кольором стін, в приміщенні буде панувати не тільки інтер’єрний дисбаланс, але й повну відсутність смаку. Для класичного стилю підходять двері світлих спокійних тонів. Темні двері також застосовні, однак вони створюють більш строгий інтер’єр приміщення. Теплі коричневі і помаранчеві відтінки ідеально підходять до стилю кантрі і етно. Для мінімалізму властиві білі кольори і світлі пастельні тони. Стиль хай-тек відмінно сприймає насичені кольори дверей, в окремих випадках застосовуються яскраві тони.

Дизайн вхідних і міжкімнатних дверей: поради професіоналів

Дизайн дверей своїми руками

Найчастіше при експлуатації дверей на ній з’являються дрібні дефекти: тріщини, відколи. Декор старих дверей дасть їм друге життя і освіжить інтер’єр кімнат у квартирі або заміському будинку. Декорування цілком можливо зробити своїми руками. В інтернеті є безліч фото з покроковими інструкціями варіантів виконання декору дверей своїми руками.

Одним з найбільш доступних варіантів є декорування дверей дзеркалом. Причому необов’язково клеїти незбиране дзеркало, можна зробити панно. У зв’язку з тим, що різати дзеркало, особливо на дрібні частини досить важко, можна замість нього використовувати акрилові панелі з амальгамою.

Дверне полотно можна обклеїти шпалерами. Використовуються звичайні класичні шпалери, тканину або рідкі шпалери. За допомогою рідких шпалер можна виконати об’ємні малюнки.

Цікавим рішенням виконання декору дверей є фарбування полотна своїми руками і накладок із застосуванням трафаретних малюнків. Технологія дозволяє створювати чудову розпис навіть новачкам.

В якості елементів декору можна застосовувати сухі квіти, стрічки, натуральні камені, папір, дзвіночки. Ваше унікальне дизайнерське рішення обмежує лише ваша власна фантазія.

Главная / Декор / Дизайн вхідних і міжкімнатних дверей: поради професіоналів
Вверх